Olet paikassa, sanotaan vaikka areena. Missä paljon ihmisiä. Ohitsesi kulkee mies lähimenneisyydestä, joka on sotkenut pääsi. Hän kävelee ohi ja vain mulkaisee.
a) Annat olla, jatkat iltaa ystäviesi kanssa
b) Koppaat vierestä miehen ja teet lähempää tuttavuutta ja samalla teet hänestä (ohittajasta) mustasukkaisen.
c) Ampaiset perään, koputat olkapäähän ja annat tulla kaiken, siis ihan kaiken mitä ajattelet hänen käytöksestä.
a) Annat olla, jatkat iltaa ystäviesi kanssa
b) Koppaat vierestä miehen ja teet lähempää tuttavuutta ja samalla teet hänestä (ohittajasta) mustasukkaisen.
c) Ampaiset perään, koputat olkapäähän ja annat tulla kaiken, siis ihan kaiken mitä ajattelet hänen käytöksestä.
Vastaukset 21
Vanhimmat
No kyllä se on A). Ei kai toisen tunteita voi pakottaa, niin epätoivoinen en ole.
- Sivupöydän Pirkko
Ehdottomasti C. Annan tulla kaikki ulos ja sitten suutelisin päälle, tykkäisi hän siitä tai ei.
a) Annan olla, jatkan iltaa ystävieni kanssa
Ihan kuin tämä olisi minulle. Irl kyllä viittaisi vahvasti tähän.. Neipörssi.
Ei huolta,se ei huomaa minua enkä minä sitä.
a) en todellakaan tuppaa seuraan..
Ei sovi omaan tilanteeseen. Mies ei ole ensinnäkään sellainen, joka mulkoilisi. Ja jos olisi, minä en olisi häneen rakastunut. Tuollainen kohtaus ei olisi mahdollinen meidän välillä.
🤢🤮🤢
Et ole vieläkään hoitoon ohjautunut? Harmi. -sivusta
C!! Ehdottomasti.
Ennemmin vaikka tuo C mutta ....
Katellaampa nyt,
Tämä aloitus ei ole fiktiivinen vaan ihan irl. tapahtunut. Kävin sekunneissa, kaikki nuo vaihtoehdot päässäni ja valitsin yhden. Ilokseni ketjussa on muitakin "suoria" kommentoijia. - ap
Niin mikä sulle naisena esiintyvä äijä on ny sattunu irl? Vähän epäloogisen oloista alustusta on nyt kyllä nämä tapahtumat
Voi sinua, en viitsi palstahörhölle edes puolustautua. Oikea tunnistaa tilanteen, jos sattuisi lukemaan - ap
Kuuluuko ätmi sinun tapoihisi käydä esim koulujen kevätjuhlissa kyttäämässä lapsia? Sehän on aika laaja-alaisesti tunnettu aktiviteetti pedofiilien keskuudessa
Iskisin tilaisuudesta miehen ja menisin tämän ap:n näköetäisyydelle juttelemaan innostuneesti😊ja välillä kuikuilisin ap:n ilmeitä ja reaktioita.
Eli se b)
Ajattelen ettei se ole muuttunut miksikään ja katselen miestarjontaa:)
A) eiköhän se jo ollut sen verran, kummallinen mulkaisu.. ja jos ei edes tervehdi, niin olkoot.
Toki voi olla, että omat pasmat menisi, niin sekaisin, etten siis edes saisi itse tervehdittyä.
A) en uskaltaisi tehdä mitään koska viimeisten tietojen mukaan hän on varattu.
Valitsen A, annan olla jos vain mulkaisee. Hymyilisi tai moikkaisi, olis helpompi sanoakin jotain.
Beestä… nooh hänet on ilmeisen helppo saada mustasukkaiseksi, mutta nääh ja nou nou. Skippaan.
C:stä…juu ei.