Sinä saat sitten avaimen siihen ;)
Mulla on mies siveysvyö
Anonyymi-ap
171139
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Niinpä taas, niinpä taas. Sulla on siveysvyö, yhtä varmasti kuin Madonna on yhä neitsyt.
Ärsyttääkö sinua tämäkin palstaäijän härö mielikuvittelu? Koitaha ryhdistäytyä
Ei, vaan se oli toteamus. Sinä se täällä aina eniten näytät kaikkeen reagoivan.
Mikä ihmeen toteamus - rupesit mussuttamaan jollekin siveysasuoista herjaamistarkoituksessa kuin paremminkin tietäen kenelle puhut ja kenen asioista tiedät ja kuinka paljon. Sellaista selektiivistä sheimaamista harrastelet🤭
Kokeile sinä töitä, niin saat muuta tekemistä kuin häiriköidä palstan joka kirjoitukseen - sivu taka ylä ala
Tälle iso peukalo. Tuo ätmeistä mussuttava mieheksiluulija saisi hommata elämän. Tämän sanon ihan satunnaisena tarkkailijana. Aina, kun täällä käy, niin löytää ketjun jossa on samaa skitsoa urputusta. Voihan se olla, että copycattejakin on osa, vai onko tämä joku trollien uusi muoti-ilmiö.
Pö$$i
Oi kiitos syvästi! Onneksi osaan tiirikoida jos sille on tarvetta :). Ajattelin nyt vain esittää ilmoitukseni sophistikoidusti varmuuden vuoksi ;).
Mulla on ainakin rälläkkä, vaikka ei avainta oliskaan. m>n
Käy, jos se on ainoa avain.
Siveys on hyvä asia. Mutta itselleni ei pelkkä siveys riitä. Naisen on pidettävä totena sitä että Jeesus eli sen elämän mikä Raamatussa kuvataan, kuoli meidän pahojen tekojen vuoksi, haudattiin ja nousi kuolleista, ja että hän on Jumala. Sitten kelpaa minulle omaksi, jos kelpaan hänelle. Se on tärkeintä että hän rakastaa hyvää. Silloin hän menee kiihtyvällä vauhdilla kohti rakkautta ja viattomuutta ja voimme olla yhdessä tyytyväisiä kun on yhteinen toivo ja rakkaus ja tarkoitus. Ei niin että kumpikin elää itselleen itsekkäästi, siitä ei seuraa mitään hyvää.
Anna tunnisteet, nii tietää oliko se tässä tämä juttu.
-sivusta
En etsi täältä ketään. Asiat ratkaistaan oikeassa elämässä. Kerroin vain mielipiteeni asiaan. Enkä todellakaan ole pakottamassa ketään uskomaan. Usko on sitä että joku itsessään pitää totena jotain. Jos pakottaisin uskomaan ei hän pitäisi noita asioita totena itsessään, eikä usko silloin olisi edes oikeaa ja aitoa. Uskonto on sellaisia ihmisiä varten jotka eivät halua pitää totena esimerkiksi Jeesuksen elämää mutta haluavat noudattaa jotain moraalisia ohjeita. Heitä varten on erilaiset kirkot ja muut turhat uskonnot, joissa eletään ja sekoillaan ihmiskäskyjen mukaan.
Mutta haluan myös että kuljet kaapu päällä ulkona?
Isi vai äitikö siveyttäsi vahtii vai se mies kenenkä tossun alla olet
Hyvä oiuäikein...
Äbyh tnb rfvjtbr4
Kiitos. Olenkin monet kerrat katsonutkin sitä vyönsolkea sillä silmällä. Itseasiassa se seksikäs napasi kilpailee vyönsoljen kanssa huomiostani.