Oppenheimer yliarvostettu

Anonyymi-ap

No eipä ollut kummoinen pläjäys. Audio ensinnäkin perseestä ei saa puheesta selvää. Seksipornoa ujutettu ihan vain tavan vuoksi väkinäisesti joka väliin. Ainoa positiivinen juttu päänäyttelijöän silmät jotka tekisi mieli meikata.

6

535

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      tuommoset missä 99% dialogia vain on HS mukaan suurta taidetta ja 5 tähden ylistävät jutut.. aikaa säästää kun kelailee tuotakin hetken, sekin pommi kohta ihan turha, eikä siinä mitää muuta ees oo, turhaa kaikki, huonees päät puhuu vasen ja oikea toisilleen yök

    • Anonyymi

      Oli kyllä iso pettymys siihen mitä odotti , johtuen kait elokuvan mainonnnasta ,onneksi ei tullu lähettyä teatteriin katsomaan maksullista näytöstä .

      • Anonyymi

        Näkyykö se siis jossain jo ilmaiseksi?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näkyykö se siis jossain jo ilmaiseksi?

        kaikkiha ne näkyy, tarvi kovi faarao olla


    • Anonyymi

      Vaikka elokuva oli ylipitkä, monet kohtaukset muistuttivat ennemminkin traileria kuin varsinaista elokuvaa. Näytteleminen oli sellaista pökkelömäistä tyyliä, missä kävellään kohtaukset läpi vuorosanoja lueskellen. Näköjään tämä levoton tyyli sopii nykyajan ADHD-sukupolven makuun, vai maksetaanko nuo arvostelut ja palkinnot nykyisin elokuvien budjeteista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      145
      6069
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      25
      3726
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      128
      2911
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      47
      2568
    5. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      37
      2421
    6. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      25
      1945
    7. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      269
      1914
    8. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      51
      1858
    9. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      34
      1633
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1600
    Aihe