Katori kerto että se halusi mennä auswitsiin elämään työleiri elämä kokemaan kaasukammiot ja mengelet suihkut ja muut. Oli kuulemma siellä vierailun jälkeen tullut tällänen fetissä ja fantaasia.
Auswitsi fetissinä?
Anonyymi-ap
10580
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 65 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Spedellä alkaa olla natsin piirteitä buaahaa
Siltäkö susta tuntuu. No eiköhän ne Nivanniemellä hoida sut kuntoon.
Sää mää ja bää mikä juntti piip piip
Toden totta nyt kerrot asiaa itsestäsi.
Muuten hyvä, mutta siellä ei ole niitä kaasu-suihkuja.. ei ensimmäistäkään. Se tulee monelle yllätyksenä.
Homppelin perseestä se kaasu tulee 🤢🤮
No lämmitätkö jo talosi omilla kaasuillasi.
HALUUTKO TURPAAN SAATANA
On siellä komeissa univormuissa, koppalakissa ja kiiltävissä saappaissa olevia piiska kädessä astelevia isokyrpäisiä vartijoita.
Sadomasokistinen fantasia. Jos on taipumus masokismiin niin mieliuvitus kehittelee tuollaisia. Ei mitään ihmeellistä. Kiihottaa minuakin ajatus olla vanginpuvussa, ruoskista, komeissa univormuissa olevista vartijoista joiden saappaita nuollaan. Tunnen huonoa omaatuntoa kun seksifantasian materiaalina on todellisen keskitysleirin kauhut. Vaikka se on vain fantasia se tuntuu jotenkin väärältä.