Toimiiko paremmin ku siniset pillerit?
Ja saako lääkäriltä jotain kunnon kullin seisottaja geeliä reseptillä? Eikä näitä tod.näkösesti humpuukki geelejä jostain pornokaupasta...vai toimiiko nekin?
Vittu ku ei seiso
Erektiogeeli kokemuksia?
11
7351
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö siniset siis toimi ollenkaan?
- Anonyymi
Siniset tekee minulle sen että seisokki on hyvä mutta tuntuma huono. Tadafilissa tuntuma parempi vaikka seisokki ei niin terhakka. Geeleistä ei kokemusta.
- Anonyymi
Ei toimi siniset pillerit. Kulli seisoo puoliseisokissa, ei siis sovellu siis pillun sisään yhdyntään mutta pillunnuolennalla ja itseäni hieromalla sain kyl ihan ok orkut. Mutta tosiaan keppi pitäs saada kiveksi tai edes yhdyntä kuntohon.
- Anonyymi
Pillunnuolentaan opetetut koirat nuolevat pillua.
- Anonyymi
Idiot,ei tuo ole ja erektiohäiriö on vaiva ei sairaus.
- Anonyymi
Ensimmäinen asia on katsoa menneet ja nykyiset elintapansa, kokonaisvaltainen nykytilan terveys.
Ennen purkista otettuja kainalosauvoja tulee ehdottomasti käydä lekurin pakeilla tekemässä kokonaiskartoitus ja ne mahdolliset pillerit vain virallisten reseptikanavien kautta. Saattaa löytyä terveydellinen syy miksi vermeet eivät pelitä. - Anonyymi
Ensin peset mulukun ja kuivoot sen. Sitten pujotat renkulan paekalleen mulukun ja kivesten ympärille. Sitte varsinainen taekatemppu!: Eli suihkaatat Dinitiä terskan ja esinahan aluveelle, se vähän polttellee, van elä säikähä. Kohta alakaa levitä mukavan tuntunen lämpö pitkin kullikan vartta ja niät omin silimin, miten mulukukkaan tulloo kokua. Viimestele homma hieronta- tai vastoovalla öljyllä. Elä ruiluuta sen öljyn kanssa, ihan vähänennii riittää. Kuhan se immeytyy ja immeyttää lissee sitä Dinittiä. Pese kätes, jos et halua, että nussuttelet käsi hitler-tervehyksessä. No jo se vuan oelj vitsi! Käelläs voet kyllä hieroo vastapuolennii elimiä, se vähänen miärä Dinittiä suattaa riittee hyvinnii toesellekkii.
Vuan varotuksen sana!!! Tämän kanssa ee passoo leikkiä, jos on ottannu erektio- tahi verenpaineliäkettä, siinä suattaa männä henki! Ja sama koskoo sitä vastapuoltakii, jos suuhommia tekkeepi. Se liäke kun immeytyy suun kauttakii.
Myö ollaan siästytty roovvan kanssa ongelmilta, kun oon antanu tuon Dinitin ja öljyn ensin immeytyä sen vartin verran. Ootellessa oon rouvvaa muuten lämmitelly valamiiks ja sitten pyyhkässy ylimiäräset aineet poies joko johonnii rättiin tai rouvan märkiin pilpukan huuliin. Sitten vuan puksuttelemmaan turvonneella ja kovalla, kuumottavalla kullilla! Voe poijjat, se se vasta on elämee!- Anonyymi
Vähän riitelee savvot sinnannaksaksat..
- Anonyymi
Hieroin geeliä vahingossakaan otsaan. Järki seisoi viikon. Tehokasta kamaa
- Anonyymi
Höpöhöpö.
- Anonyymi
Kyllähän siinä täytyy olla henkisesti mukana ja nainen sellainen tahdot oikeesti nussia häntä.
Ketjusta on poistettu 46 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322269Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749486Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297470Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806315SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825950Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344966HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084620Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014376Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo862049Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k791345