https://www.sinful.fi/fisting-gel-relax-fistausgeeli-200-ml
Huomaako mitenkään puuduttavaa ,rentouttavaa vaikutusta? Vaimon fistaukseen on tarkoitus koettaa. Allergiseen reaktioon mahdollisuus,mikä on vaikuttava aine?
Hieman puuduttava liukuvoide käyttö kokemuksia
Anonyymi-ap
4
1264
Vastaukset
- Anonyymi
En todellakaan suosittele puuduttavaa liukkaria. Keho kertoo kivulla että nyt jotakin on menossa rikki. Puuduttava aine estää tuon vaarasignaalin eli mahdollistaa kehon rikkomisen kun ei tunneta enää rajakohtaa jossa paikat hajoavat.
- Anonyymi
Tuo lähinnä rauhoittaa sulkijalihasta eikä varsinaisesti puuduta mitään.
- Anonyymi
Aivan hirveetä paskaa toi liisteri. Saapuminenkin kesti toista viikkoa.
Teki mieli olla vaan hiljaa, mutta pakko avata suu ettei muut mene halpaan
Ketjusta on poistettu 42 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1104326
- 793523
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?843365Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223331Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?263268- 742936
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim642817"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452790Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852579- 92522