Verkossa on kovaa keskustelua että uusi haitake imaisee edgen tallentamat salasanat. Alustavasti syyttävä sormi osoittaa lähi-itään.
Ensimmäiset tapaukset ilmeni viimekuun lopulla ja nyt raportoitu jo kymmeniä tuhansia.
Win 11 ja edge vuotaa salasanat
8
444
Vastaukset
- Anonyymi
Yksi winkurahihhuli sotkee palstan. Ja ei vain tätä palstaa, vaan aika monen palstan. Kyllä on kamalaa, kun pitää sellaista kurttausta käyttää ja sitten oksentaa siitä seuraavaa pahaa mieltä muiden niskaan. Ihme mäntti!
- Anonyymi
Pyllymajaassa keskitytään vaan trollaamiseen ilman mitään tietoa.
Ja tietystin kauhaleikkeihin! - Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17999488J
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Toihan on kamala asia! Todella vakava vuoto!
- Anonyymi
Kamalaahan tää on!
https://is.mediadelivery.fi/img/978/2a55b0b21e3a981c5b4acaf5b57362a6.jpg.webp - Anonyymi
NYT PITÄÄ POISTAA KAIKKI M$-Paska!
========================================== - Anonyymi
Miksi windows 10 on aina nurin
Ei ole tuesta pönkää.... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi windows 10 on aina nurin
Ei ole tuesta pönkää....Windows-ongelmien ei tarvitsisi aina aiheuttaa painajaisia. Mutta silti ne aiheuttaa.
:(
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856284
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283130Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46939Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849