Sanna Marin pyytää eroa eduskunnasta

Siirtyy Entisen Englannin pääministerin Tony Blair instituten hommiin
Eilen tuli juuri tvssä ohjelma
Naisten tenniksen palkkioista jossa oli Englannin pääministeri
Tony Blair
4174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Demarit pettää aina

Äänestä

Demaria äänestäneiden äänet meni hetkessä vessasta alas - slurps ....

Äänestä
  • Kun en äänestä ketään, ei voi syyttää. Ainoan kerran olen äänestänyt olikohan 18-19vuotiaana. Muulloin valehdellut äänestäneeni,koska en jaksa sitä moraalisaarnaa,että pittää äänestää. Vitut.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siirtyy Entisen Englannin pääministerin Tony Blair instituten hommiin
Eilen tuli juuri tvssä ohjelma
Naisten tenniksen palkkioista jossa oli Englannin pääministeri
Tony Blair

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu