Olisiko Parkanossa töitä ranneortopedille kun nassikat näköjään heiluttavat kättään ilmassa ja tekevät jotain ranneliikettä. Joku epidemiako liikkeellä?
Rannevikaisia nassikoita
14
1647
Vastaukset
- Anonyymi
Täh!?
- Anonyymi
Yli kolomekymppinen nassikka oun ja mulla semmonem rannevika ettei pysty vetelee etukäteen. Tarvisin joltain naiselta vähä apua.
- Anonyymi
Ne taitaa kuule tarkoittaa että lisää hanaa. He haluavat että ajaisit kovempaa. Eli rikkoisit liikennesääntöjä.
- Anonyymi
Nyt näitä rannevikaisia nassikoita on nähty Kihniölläkin.
- Anonyymi
Kyllä minultakin meni yöunet kokonaan pitkäksi aikaa ja aloin elää jonkin asteisessa harhaisuudessa, kun näin nassikan vääntävän rannettaan tien poskessa!
- Anonyymi
Yleisellä tasolla kommentoidin, että nykyään noin 90 % kakaroita on vakavasti jälkeenjääneitä.
- Anonyymi
Olen päätynyt myös samaan tulokseen.
- Anonyymi
Tähän on helppo yhtyä.
Lapsirakkailla herrasmiehillä olisi parempaa käyttöä näille nassikoille.
- Anonyymi
Kyllä lapset on nykyään ihan kamalia ja pahalaisia, kun tuolla tavalla heiluttelevat ihmisille käsiään! Mitä gangstereita mahtaa tuollaisista tulla! Täällä jeesustelevat aikuiset ovat itse olleet lapsina täysiä persläpiä ja ovat juopotelleet ja rähjänneet lapsina jo kylän raitilla. Mutta kun ovat jo dementoituneet niin etteivät muista sitä.
- Anonyymi
Joo, väännetään niiden Jopot solmuun.
- Anonyymi
Nassikat ovat kuunnelleet Veikko Lavin "Ota löysin rantein".
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla
Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk18010175Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä
Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi149639Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava
Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta1648204Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä
HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html2737661Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös
seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.1636345Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?
Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k886040Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro
Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j665871Stubb jo paljon tunnetumpi ja arvostetumpi maailmalla, kuin Marin koskaan
Stubb tekee sitä työtä mitä pitää, hän ei koreile vaatteilla eikä ole baareissa räkäposkella kuten Marin. Marininhan pit1024935Oikeistohallitusten aikaan saannokset.
Holkerin touhujen seurauksena lama. Aho jatkoi tuhoa osaamattomuudellaan. Katainen ja alkoi talouden alamäki. Sipilä ja204004Pelle Miljoona, 70, saa harvinaista taiteilijaeläkettä - Tämän suuruinen eläke on kuussa!
Pelle Miljoona on kyllä symppis! Peace! Suomen punk-konkari Pelle Miljoona on yksi syksyn Vain elämää -kauden artisteist621739