Onko luonnollista että naisella ei ole karvoja?
Ei.
Miehet etsivät naista joka vastaa pikkutyttöä, eli silloin liikutaan alueella jolloin etsitään pedofiilisille himoille tyydytystä.
Vaikka nyt on mahdollisuus ajella karvansa, niin se ei tarkoita sitä että se olisi luonnollista. Karvattomaan ja varsinkin rinnattomaan nais sukuolen edustajaan ei pidä koskea, koska he ovat lapsennussijoita.
Isorintaisia hakevat taas etsivät tyydytystä himoilleen jotka ovat alitajuisesti kohdistuneet omaan äitiin, eli he ovat äidinnussijoita.
Ei.
Miehet etsivät naista joka vastaa pikkutyttöä, eli silloin liikutaan alueella jolloin etsitään pedofiilisille himoille tyydytystä.
Vaikka nyt on mahdollisuus ajella karvansa, niin se ei tarkoita sitä että se olisi luonnollista. Karvattomaan ja varsinkin rinnattomaan nais sukuolen edustajaan ei pidä koskea, koska he ovat lapsennussijoita.
Isorintaisia hakevat taas etsivät tyydytystä himoilleen jotka ovat alitajuisesti kohdistuneet omaan äitiin, eli he ovat äidinnussijoita.
Vastaukset 4
Vanhimmat
RUNKKARIHOMO! Vai mikä vastaa sinun käsitystä naisesta?
Jos ei saa olla karvaton eikä karvainen eikä saa olla iso eikä pienirintainen niin mitä saa olla?
Hyvä Eino, sulla on mun luonto, jatka samaan tyyliin!
Rakas runkkarihomo "Eikka"
Harva se päivä foorumeilla miehet ihmettelevät mikseivät kaikki naiset ajele karvojaan. Naisenhan kuuluu nykyään olla täysin karvaton, luonnontilassa oleva nainen ei enää miehille kelpaa. Jos nainen pitää huolta itsestään ja ulkonäöstään, hän myös ajelee karvansa pois. Karvainen nainen on epäsiisti, iljettävä ja suorastaan oksettava.
Jotkut uunot väittävät myös, että karvattomuus on se hygieenisempi vaihtoehto. Karvainen nainen haisee ja on likainen, kun taas karvaton alapää pysyy aina ja automaattisesti puhtaana.
Naisilla on karvoja alapäässä yhdestä tietystä syystä: suojelemassa arkaa aluetta. Ne jotka väittävät karvallisia naisia kuvottavan likaisiksi, eivät ole koskaan kuulleetkaan suihkuista. Karvojen ajeleminen ei todellakaan ole se hygieenisempi vaihtoehto. Lääkärien mukaan ajelu aiheuttaa pahaa kutinaa, kirvelyä, punaisia näppyjä ja jopa tulehduksia. Siinäs sitten lipsuttelet ihanan "hygieenistä" ja tervettä alapäätä...
Itse olen muutaman kerran erehtynyt karvojani ajelemaan. Se kutka mikä siitä seuraa on täysin sietämätön. Jos mieheni ei hyväksyisi, rakastaisi ja haluaisi minua sellaisena kuin olen, eli täysin luonnontilassa olevana alapään karvojenkin osalta, hänen täytyisi lähteä etsimään itselleen uutta, karvattomampaa naista.
On naurettavaa kuinka nykyajan ihmiset eivät osaa ajatella omilla aivoillaan. Suurin osa ihmisistä on antanut länsimaisen median aivopestä itsensä. Media päättää heidän puolestaan, mikä on seksikästä ja mikä ei. Jos pornossa opetetaan aivottomille miehille, että naisen täytyy olla laiha, blondi, isotissinen ja karvaton, niin eihän kunnon mies voi tuosta muotista poikkeavaa naista itselleen kelpuuttaa! Saati että voisi olla onnellinen toisenlaisen naisen kanssa. Johan kaveritkin nauravat sinulle, jos riippanasi on nainen jolla on karvoja alapäässä.
mies, sillä on yllensä homoeroottisia mielikuvia, se hakee naisesta miesmäistä muotoa johon erikoisesti kuuluu runsaskarvaiset kehon osat. Näitä mielikuviaan toteuttaessaan mies rakastaa naista joka omaa karvaiset pakarat, karvaiset reidet ja runsaan karvoitus genitaalialueella joka nousee tummana mattona napaan asti. Plussaa tämän tapaiselle on vielä se, naisella kuuluu olla parta. Myös näitä himojaan tyydyttäessään miestä kiihottaa erikoisesti runsaat kainalokarvat ja rintojen päällä olevat karvat saa miehen kiihkoon. Jos tämäntapainen mies antautuu seksuaaliseen toimintaan löytämänsä naisen kanssa, seksuaalinen kontakti yleensä hoidetaan takaapäin, ja tämäntapainen mies nauttii erittäin runsaskarvaisesta naisen perästä.
Kukin mielihalujensa mukaan, eikös ne näin mene? ;)
Ongelma on siinä, näitä naisia on erittäin harvalukuisena, suomessakin niitä saattaa löytyä metsäisiltä asuinalueilta, perälapista, ei kuitenkaan sanottavasti etelän ruuhkasuomesta, tietenkin jos niitä on tullut turistina etelään.
Kyseessä on nalkarhufantasia ja keskustelu lähinnä kuuluu alueelle Lesbo, gay, bi & transihmiset http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&subcat=1191 tai huuhaa jonne kuuluu kaikki mielen älyttömimmät ajatukset ja tempaukset
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=122
;)