Muiden missikandinaattien kulkiessa nenä pystyssä, loistaa kauneudellaan, sympattisuudellaan ja ystävällisellä persoonallaan Sa Myer Oo.
Huoli maailman lapsista, sodan jaloissa, ja muuallakin, kertoo paljon hänen persoonastaan. Hän on lapsena kokenut pakolaisleirin, nälän, pelon ja vainon.
Muut missikandinaatit korostavat itseään, tekemisiään, sanavalmiuttaan jne. Omaan napaan tuijottelu, minä, minä ja itsekkyys paistaa heistä läpi.
Sa Myer Oo;sta saamme missin joka huokuu lämpöä , kauneutta ja muista, varsinkin lapsista huolehtimista, kaikkialla missä kulkeekin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sa Myer Oo on Miss Suomi 2023
Anonyymi-ap
2
520
Vastaukset
- Anonyymi
Noi hyveet ovat niin tuttua huttua kaikkialla maailman missikisoissa. Jokainen missi kansainvälisissä kilpailuissa hehkuttaa juurikin sellaista mikä siihen maailman aikaan on "kartalla". Enkä oikein tykkää siitä, että haetaan säälipisteitä sillä, että on joutunut asumaan pakolaisleirillä. Ja toisekseen hän ei edusta suomalaista naiskauneutta ja on lyhyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942563- 196980
- 55772
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119682- 49572
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?15516- 49503
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55475
- 40464