Koko viikon taas ollut sellainen olo, että kun sais imee isoa kullia ja isokokoista miestä.Tässä kiimassa ottaisin loppuun asti, jota en ole monta kertaa tehnyt.On upeaa imeä sellaista 20 senttistä paksua kiimaista spermatykkiä ja tyhjentää isot kivekset.Kysyn suihinoton aikana, että ootko runkannut? Mies vastaa, että en ja, että viikon satsi tulee.Kiihottuu entistä enemmän, kun tietää että nyt tulee iso satsi.Loppu on mahtava, kun mies sanoo pitkän suihinoton lopuksi, että nyt tulee ja kyrpä alkaa ensin sykkimään suussa ja sitten alkaa tulla pitkiä ruiskauksia.Olisko juttukaveria toisesta, joka tykkää isosta kullista? Kik:jsp733
Kauhea kiima
Anonyymi-ap
72327
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://www.ryhmaseksi.pics/H/K9y4E1
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://www.ryhmaseksi.pics/H/X1n5X5
Isoa munaa olis mukava päästä käsittelemään. Ensin sivellä alushousujen päältä ja sitten ottaa muna esille. Mulkun tuoksu on niin hyvä että ensin pitää nuuhkia ja sitten vasta ottaa suuhun.
Kaupan hyllyssä on munia joka lähtöön
Täällä bi isukki joka vaimon ollessa poissa kotoa ratsastaa vaimon dildolla ja katsoo videoita kun isot kyrvät roiskii spermaa. Haluaisin niin antaa persettä jollekin ja imeä samalla. Tosi kiihottava ajatus että salaa tyydyttäisi jonkun ison kalun omalla pepulla ja sen jälkeen menisi kotiin spermat sisässä. Nykyään tekee enemmän mieli munaa kun pillua. Oon bi mutta eniten kiihottaa isot kalut jotka roiskii spermaa. Missä pääsen tapaamaan miehiä joille voisi antaa persettä? Mulla on session ja Kik. Hirveä kiima ja haluan isoa munaa!
juuri lauennutta kullia spermaisena ihana imeskellä ja tuntea koveneminen vois ottaa peppuunkin kokeilla mahtuuko
Isoa olis kyl niiin kiva saada