Skodayhteisö?

Heips! Jos hankin Skodan, kiinnostaa onko merkin piirissä tiiviskin yhteisö? Eli onko kokoontumisia, tuning iltoja tai muita vastaavia? Pitäiskö valita joku tietty malli vielä? Kiitos! Tero
4298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hanki HOBORO ja liity tälle palstalle sankkaan joukkoomme. PRIVJET!

Äänestä

Itäautojen kokoontumisajot?

Äänestä

Skoda on työttömien ja köyhien vaihtoehto.

Äänestä
  • Vaihtoehto Corollalleko?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Heips! Jos hankin Skodan, kiinnostaa onko merkin piirissä tiiviskin yhteisö? Eli onko kokoontumisia, tuning iltoja tai muita vastaavia? Pitäiskö valita joku tietty malli vielä? Kiitos! Tero

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu