Miksitämä kuperkeikkahullu jatkuvasti tehtailee bmw omistavia maalittamalla satoja kertoja? Minulla on jo toinenkerta ja minuan kerrotsan jatkusyytellliäksi? Ei itse myönnä jotta jatkuvasi tehtailee bmw omistavia kohti. Joten minulla 2 aloitusta ja kuperkeikkahullulla satoja. Kumpi meitä on syyllinen? Joten yksi hullu melskaa sivuilla jatkuvasti. Ilmoitakkaa sivun ylläpildollo. Heti kun tulee uusialoitus. Pidetään tämäsivut parempia juttuja esille. Ei yhden hullun mellastaskenttänä. Joten heti jos tulee bmw tai tummeli esille. Etukäteen kiitäen. Lieksa 24 sivuille ei mielenteveys potilaitten maalittamista. .
Kuperkeikkahullu
Anonyymi-ap
9261
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jatkuvasyyttely laittaa taas BMW aloituksen. Karkasiko jonne vai miksi olet niin äkäinen?
Taitaa olla vaihdevuodet alkamassa jatkuvasyytelyllä...
Mitähän tuossa sanottiin? Ei kovin montaa oikein kirjoitettua sanaa taas ollut, liekö tummeli noussut päähän...
BMW ja tummeli ovat tärkeitä asioita keskustelua tarvotaan 🙋
Käy Toyota ostamassa.
Jonne ei anna kuin kolmikirjaimisessa...
Voisiko joku suomentaa tämän tekstin?
Siinähän kerrottiin törkyturpakuperkeikkahullu jatkuvaa paskanjauhanta aloituksia. Joita hän tehtailee. Nytkin on useita aloituksia joissa vain jauhaapaskaa. Ja syyttää toista jotta on jatkuvasti alotuksia. Törkyturpakuperkeikkahullu on satoja aloituksia ja yli 1500 kalua vieraillut hänen ahnuksessaa. Ja sai kaikenmaailmantaudit.
Ei, kyllä siinä kerrottiin että Jatkiksen uusin ihastus italiasta, signor Ylläpildollo on saapunut Yamalin saunakylään bemarillaan.
Toivottanemme signor Ylläpildollon tervetulleeksi Yamaliin.