Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Essufetissi

Hei! Mahtaako täällä olla muita, joilla on fetissinä esiliinat?
5638
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Varmaan sana essufetissi vie sivuraiteelle, mutta olen kyllä fantasioissani kuvitellut kauniin morsiuspuvun. Se on ohuesta valkosametista, liki suora mekko, pitkähihainen ja korkeakauluksinen.

Edessä on vyötärön tasolta alas asti Λ :n muotoinen leveä halkio, jonka peittää pitsipäärmeinen essu. Essu estää näkemästä, että morsian on sheivattu ja ilman pöksyjä. Sulhasen lisäksi vain kaaso ja puhemies tietävät sen. Myös kaaso on sheivattu ja ilman pöksyjä.

Netissä näin, että se oli tullut mieleen jollekin muullekin, koska siellä oli kuva todella hienostuneesta morsiamesta halkiomekossa ilman essua, käytettäväksi ilmeisestikin juhlassa vihkimisen jälkeen. Kaikki voivat ihailla, mikä aarre morsiamella on.

Äänestä

Kyllä täällä sellainen on

Äänestä
  • Juu hyvin tunnut paikkas tietävän.

    Äänestä

  • Kiva huomata, että on muitakin asiasta kiinnostuneita!

    Äänestä

Täälläkin on. Mekko ja essu tai pari eteen ja myssy tai huivi. Saisi sitten piikoa ja palvella.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hei! Mahtaako täällä olla muita, joilla on fetissinä esiliinat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu