nielun kuivuminen

pari viikkoa kuivanu ja kutittanu kurkkua ja nyt sitten rähmii silmät, vuotaa nenä, kuiva yskä ja aivastelen???
2911
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nih sama vika. Eli nielua kutittaa niin perkeleesti ja yskiminen ei auta vaan yskittää enemmän. Nuhaa ei ole, mutta silmät kutiaa ja nenänpää aina välillä.

Jotain tämä on... perin ärsyttävää. Ja toi Xyzal (tai joku sellanen) ei ooo oikeen auttanu.

Äänestä

itseänne, ei se täällä kirjoittelulla hoidu ainakaan. Meillä on hyvin toimiva apteekki verkosto jossa osataan neuvoa tähänkin vaivaan lääkettä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeppe kirjoitti:

pari viikkoa kuivanu ja kutittanu kurkkua ja nyt sitten rähmii silmät, vuotaa nenä, kuiva yskä ja aivastelen???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu