Siniset silmäsi ovat arvoitukselliset… Ne hymyilevät, ovat hieman salaperäiset ja niissä on terävä viisas katse. Voin lukea niistä kuinka ajatuksesi puntaroi eri vaihtoehtoja. Pilke silmissäsi on hyväntahtoinen, mutta myös ajoittain poikamaisen ilkikurinen, mika saa minut aina huvittuneen hyvälle tuulelle. :) Noihin silmiin olisi kiva upota pitemmäksikin aikaa…
Mies, pilke silmissäsi tuo aina hyvän olon
Anonyymi-ap
28671
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Tule uppoilemaan. Nehän ovatkin vain sua varten. Tämä kuin hänelle kirjoitettu.
Katsotaan miten hänen kanssaan ensi kerralla käy… :)
No senhän näkee sit kun näkee 😳😊 eiks ni?
Kyllä vaan. 😉
Hih
Kyllä vain
En tiiä... Rakas
Ihan kuin aloittaja olisi kirjoittanut minun miehestäni. Onneksi saan uppoutua hänen silmiinsä aina ja joka päivä.
Lucky you. Minä vielä odottelen noita aikoja tämän sinisilmän kanssa.
Munkin kaipaamalla miehellä on toi hauska pilke. Välillä ei heti tajuu onko tosissaan juttujensa kanssa. Pientä hyväntahtoista vinoilua puolin ja toisin. Niin hauskaa.
Näin on moni mulle sanonut 🤗
Ootkohan sä se keneksi luulen..
Vaikea sanoa. En tiedä käykö mies tällaisella palstalla.
Kiva. Tosi kiva, jos tarkoittaisit minua.
Myös sinä olet täynnä arvoituksia ja myös hauska. Saat minut nauramaan.
No tuossa ainakin osa totta. Ainakin nauramaan saan varmasti, vaikka ei olisi tarkoituskaan. 😉😅
Jukalle⛽
No aloitus ei ollut Jukalle, mutta kiva jos muillakin yhtä paljon hymyä aiheuttavia miehiä. :)
Kelle sitten? Mikalle?
Ei ole Mikallekaan. Kirjoitusvirhe tuo yksi sana joukossa.
Missä kohtaa? Otsikossa?
Ei kun tekstissä kirjoitin vahingossa mika, kun piti kirjoittaa mikä. Joku voi ottaa sen vinkkinä, mutta ei ole.
Aha taitaa olla tekstin joukossa.
Joo, huomasin sen ja siitä päättelin tuon Mikan. Toki jos oikein haluaisi fiilistellä, niin jättäisi joistain sanoista yhden kirjaimen pois 😉 hehee, mutta en ala kiusaamaan itteäni tai ketään muutakaan. Luen kuten se on.
Voi ei, olisikohan voinut olla meikäläiselle? Silmät vissiin sinivihreät mutta pilkettä löytyy ja salaperäisyyttä. Viisaudella en uskalla keulia.
Vaaleat hiukset.
Salaperäinen viesti!!! Nainen saa miehen usein hyvälle tuulelle, salaperäiset ajatukset valtaavat miehen ajatukset, ja terävöittävät katsetta naiseen. Kiinnostunut mies puntaroi aina, kiinnostavan ja kauniin naisen kohdatessa, lähestymistapaa tai asian esittämistapaa. Jos mies mies on kovin kiinnostunut naisesta, mies käyttäytyy tahdittomasti ja miettii jälkikäteen kuinka voi käyttäytymisensä hyvittää naiselle. Mies pursuaa hyvää tahtoa naisen läheisyydessä ja nauttii naisen läheisyydestä täysin rinnoin, toki ikuinen poika
houkuttelee miestä poikamaisilla tempauksilla, viihdyttää naista. Mies uppoaa herkästi kauniin naisen silmiin, onhan niiden väri ja malli ensimmäisenä kohdatessa
tarkastettava. Ne saattavat myös varoittavan tai peloittavan miestä, kauneudellaan.
https://youtu.be/3RV7136b4hQ
Juuri nuo asiat näen tästä miehestä ja se saa minut hymyilemään. Tiedän etten itsekään pysty ihastumistani peittämään täysin, joten aina on pientä jännitystä ilmassa.
Missä tapaat tätä miestä?
Sanotaan näin, että jokin aika sitten näytin hänelle erään kuvan. Jos tiedät kuvan ja nimen, jossa on kaksi sanaa, niin tiedät missä tapaamme.
Helppoa 😉