Onko kukaan maistanut Martell Cordon Bleu konjakkia? Mitä olit mieltä tästä juomasta jota Niilin jalokiveksikin käsittääkseni kutsutaan?
Onko kukaan päässyt vertailemaan Hennesyn Paradis konjakkia ja Remyn Extraa? Kumpi parempi?
Konjakki
MrBaskeri
3
518
Vastaukset 3
- Outo.tuttavuus
Ei ole tullut maisteltua, joten en osaa verrata. Yleensä juon yhden tähden jaloviinaa, mutta juhlapäivinä kuten tänään on *** vuoro.
- Cognac
Näkkyy olevan pikkasen Renaulttia jäljellä :-*
- PikkuEinari
En ole maistanut konjakkia koskaan, mutta naapurin sedän kyrpää imen joka päivä tosi ahkerasti. Imutan ja liputan kielellänni kaikki ihanat smegmat poskeeni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1141361
- 45911
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50736Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r132697- 70666
- 67616
- 53607
- 55565
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.100499Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20490Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32468- 34467
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?115463Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e96459- 5458
Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453- 49447
- 51445
- 42410
- 52403