https://www.suomenuutiset.fi/jengisota-jatkuu-ruotsissa-virkavalta-voimaton-paihtyneet-lapset-tulittavat-huumerikollisten-sukulaisia/
eikö vihreää liittoa kiinnosta pohjolan kehitys?
kertokaa kansalle mitä aiotte tehdä suomessa ehkäisemisen kannalta
eikö vihreää liittoa kiinnosta pohjolan kehitys?
kertokaa kansalle mitä aiotte tehdä suomessa ehkäisemisen kannalta
Vastaukset 12
Vanhimmat
eikö kiinnosta?
nuoret äänestää sen perusteella mitä somessa puhutaan
PS nousi jo nuorten ansiosta
hiljaisuus vie vihreiden kannatuksen alle RKP
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000009854063.html
eikö raksuta jo vihreät poliitikot?
Kysymyksessä on kulttuuririkkaus, mutta eihän rasistit ymmärrä islamilaisesta kulttuurista mitään. Persujen pitää pytää anteeksi ammuttujen perheiltä.
Aha
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/8ac7f981-946b-4768-b9a8-10d8ec95e90f
mitähän paljastuu lisää päiväkotipojista?
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000009856339.html
näillä mennään
Taas ammuttu ruotsissa...
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/vakivallan-aalto-riivaa-ruotsia-mtv-uutiset-tukholmassa-eilisiltana-loytyi-jalleen-alaikaisen-ruumis/8779240
eikös aika pitkälti taustalla ole maahanmuutto vihreät?
Jengit ja roadmannit tarvitsevat elintilaa, niin kulttuurimme monimuotoistuu.
"Mä en ymmärrä, kuinka jotkut katsovat meitä kuin tulisimme jostain auringosta. Tämä on meidän maa, me toimimme lain mukaan, Maher sanoo.
– Mä en ymmärrä näitä ihmisiä, ennakkoluuloisia ihmisiä, maalaisjuntteja ihmisiä, kusipäisiä ihmisiä. Tämä ei ole oikein, tämä on väärin"
Mitä tulee tuohon väestönvaihtoon Maher toteaa;
"Suomessa viranomaiset haluavat estää islamin kasvun, mutta hän pitää sitä väistämättömänä. Maher ennustaa, että muslimeita on Suomessa pian viisinkertaisesti kantaväestöön verrattuna.
– Täällä vaan mies miehen kanssa, nainen naisen kanssa. Kohta suomalaiset kaksi miljoonaa.
– Mutta islamin laki: ei! Sitten muslimit kohta kymmenen miljoonaa.
– Jos te teette tämmöiset lait, että mies makaa toisen miehen kanssa ja nainen lesbon kanssa, mistä te saatte lapsia? Maher kysyy."
Että tämmöistä suvaitsevaisuutta täällä meillä Suomessa nykyään.
salaattialemumit
Isis suomeen pitämään lakeja yllä haavisto?