Ei saa nauraa ohjelma,

Anonyymi-ap

eilen ja ei ollu mitään syytä nauraa, helppoa. Miten tuollaiselle esm mämmijutulle nauraisin 😐

19

1103

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      helppoa näytellä, sotkee naamansa mämmillä, tyhmää todella, onko näin alas huumori menny, ei ole älyn häivää

    • Anonyymi

      Todella huono ohjelma jota ei kyllä pysty katsomaan yhtään jaksoa.

    • Anonyymi

      Huumorissa pitää olla älyä, sitten vois nauraakkin, miten tähän on tultu? 🤔

    • Anonyymi

      Miten noin älyvapaita ohjelmia riittää jatkuvasti.

    • Anonyymi

      Tuollaiselle ei voi nauraa kuin korkeintaan kamalassa kaatokännissä kun aivot on täysin turrutettu 24 tölkillä kolmosolutta,mahtavassa hiprakassa hehhei ihanaa maailma näyttäytyy sellaisena kuin pitääkin vaikka tuota ohjelmaa seuraten,mutta selvin päin EI PERKELE IKINÄ!!!

    • Anonyymi

      Täyttä skeidaa koko ohjelma.

    • Anonyymi

      Kenenköhän älynväläys tämäkin ohjelma on???
      Rima on ainakin tarpeeksi alhaalle laskettu näissä asioissa!!

    • Anonyymi

      Ei mitään tasoa enää ohjelmissa. Samat naamat joka ohjelmassa. Mieluummin itkettää, kuin naurattaa.

    • Anonyymi

      Tyhjännaurajien ja täysin älyvapaiden paratiisi nauretaan totaalisen typerille jutuille jotta saadaan ohjelma-aika täyteen,ei keksitty parempia vaan tällaisia vammaisia surkeita muka naurattavia juttuja joo tiedetään ettei Suomen kansa näille naura pätkääkään.Kaukana ollaan Peteliuksen ja Kallialan ajoista Kummelikin maistuu puulta(on menettänyt hohtonsa jo kauan sitten kulta-aika oli 90-luvulla)paskaa vaan tilalla viemärijätettä.

    • Anonyymi

      En ole viitsinyt katsoa ei saa nauraa ohjelmaa edes uteliaisuuttani, koska sen ohjelman mainospätkät ovat niin haukotuttavia, että tulee vaihdettua kanavaa.
      Kommenteista päätellen en ole menettänyt mitään.

    • Anonyymi

      Zelensky oli pidetty koomikko, joka vaihtoi työnsä kyyniköksi

      • Anonyymi

        Zelensky vieraaksi


    • Anonyymi

      Täys paska koko ohjelma.

    • Anonyymi

      Viihdeohjelmat muuttuvat aina vain typerimmiksi.

    • Anonyymi

      Täydellinen pohjanoteeraus, eikö enään osata tehdä mitään viihdettä,vammaisia käytetään huumorin täytteenä,ihmettelen että hyvät näyttelijät sortuu tähän.Nyt ryhmä,...Itkettää...

    • Anonyymi

      On taas älynväläys🤨! Siis nämä ohjelmat kuka laatii? Huumorissa pitää olla jotain älyllistä et naurattaa! Mihin on tultu nämä tämä on tämä Alm-siiran juontama ei! Hormoonit nää on niin alaarvoisia! Juuri tällänen hetetään naamaan onko kakkua tai mämmiä niin👎!

    • Anonyymi

      Hyvä ettei saa nauraa, ei nimittäin naurattanut kertaakaan.

      • Anonyymi

        Myötähäpeän tunne tulee noista ohjelmista,, mietin että mitä "näyttelijät" miettivät kun suostuvat moiseen "pashaan".


    • Anonyymi

      Täyttä soopaa😬!

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1469
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      67
      1255
    3. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      222
      1225
    4. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      203
      1223
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1049
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1019
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      946
    8. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      923
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      79
      821
    10. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      123
      808
    Aihe