Työmatkalla

Anonyymi-ap

Olen 42-vuotias nainen ja olin viime viikolla työmatkalla pääkaupunkiseudulla. Olo hotellin sijaan yötä ystäväni luona, joten saimme viettää myös pari iltaa yhdessä jutellen yms.

Illalla nukkumaan mennessä minulle laitettiin peti heidän olohuoneeseen. Se ei haitannut koska lähtisin jo ajoissa itsekin töihin. Illalla huomasin, että olin unohtanut yöpaidan kotiin, mietin nukunko rintaliivit päällä vai ihan ilman paitaa. Ajattelin että sama se on peiton alla ilman paitaa nukkua. Aamulla heräsin ja laitoin rintaliivit päälle samantien, niitä laittaessani ystäväni poika tuli juuri keittiöön ja huomasin ettei saanut katsettaan irti rinnoistani. No eipä se minua haitannut.

Seuraavana iltana ystävän kanssa syötiin, juotiin vähän viiniä ja saunottiin. Aamupäivällä oli lähtö kotiin ja he lähtisivät töihin ja kouluun jo aikaisemmin. Nukuin ehkä muutaman viinilasillisen jälkeen yllättävän sikeästi ja havahduin vasta kun joku sulki ulko-oven, katsoin, että kello olisi 7.30 joten saisin nukkua vielä reilun tunnin ja voisin sitten nousta ja lähteä pikku hiljaa kotia kohti.

Yhtäkkiä havahduin siihen, että joku koskee rintoihini. Perheen lähes aikuinen poika olikin ilmeisesti ollut menossa myöhemmin kouluun ja tunsin kun hän hieroi varovaisesti rintojani ja kosketteli kovettuneita nännejäni.. en tiennyt miten reagoida, tuntui pirun hyvältä mutta en tiennyt ilmaisenko olevani hereillä vai esitänkö nukkuvaa.

Nuori mies hyväili rintojani taitavasti ja sai minut todella kiihottuneeksi, annoin hänen toistaiseksi jatkaa toimintaansa. Pikku hiljaa hän siirsi peittoa alaspäin ja tunsin kuinka käsi meni pikkareiden päälle ja hyväili siitä.. Seuraavaksi käsi meni pikkareiden alle ja sormet koskivat märkää pilluani, siinä vaiheessa en voinut enää hillitä itseäni vaan huokailin äänekkäästi ku sormet liikkuivat pillussani. "Tykkäätkö tästä?", nuori mies kysyi. "Todellakin", vastasin..

Hän sanoi että olin nukkunut rinnat paljaana ja nännit kovettuneina eikä ollut voinut vastustaa kiusausta koskea niitä. Olin unissani liikuskellut ja huokaillut ennen heräämistäni..

Nuori mies jatkoi hyväilyäni ja otin häntä kallista kiinni ja liikuttelin sitä hitaasti. Samalla hyväilin hänen kivespussejaan ja haaroväliä. Lopulta kävin hänen päälleen ja siirryin ratsastamaan hänen kullillaan. Samalla hän hyväili rintojani. Tunsin kuinka saan todella voimakkaan orgasmin.

Samalla heräsin unestani, sormeni oli pillussa ja pilluni oli ihan märkä ja alushousutkin olivat polvien kohdalla. Tunsin edelleen, että olen juuri saanut orgasmin ja oloni oli todella raukea.. nousin varovaisesti sängyltä ylös, otin pyyhkeen ja menin suihkua kohti niin perheen poika tuli eteisessä hymyillen vastaan..Sanoi moilka ja kertoi lähtevänsä kouluun. Oli tainnut saada melkoisen masturbointinäytöksen ainakin olotilastani päätellen..

Jonna

1

1852

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaunis uni. Olisi kyllä kiihottavaa katseltavaa vanhemmallekki miehelle. Alkoi jalkavälissä jäykistyä

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      99
      3231
    2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      75
      2496
    3. Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin

      Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo
      Maailman menoa
      1
      1933
    4. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      64
      1463
    5. Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi

      Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?
      Ikävä
      90
      1432
    6. Valkoinen Golf

      Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.
      Kuhmo
      16
      1025
    7. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      184
      945
    8. Kaikki ovat syntisiä!!!

      Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N
      Luterilaisuus
      331
      937
    9. Moottorisahalla kauppaan

      Missäs päin kaupunkia tämä yöllä moottorisahalla kauppaan yrittänyt asiakas askaroi? https://poliisi.fi/-/mies-yritti-s
      Kajaani
      10
      857
    10. Jos olisit kaivattusi

      Kanssa kahdestaan samassa tilassa niin miten kävisi
      Ikävä
      50
      824
    Aihe