Olen 42-vuotias nainen ja olin viime viikolla työmatkalla pääkaupunkiseudulla. Olo hotellin sijaan yötä ystäväni luona, joten saimme viettää myös pari iltaa yhdessä jutellen yms.
Illalla nukkumaan mennessä minulle laitettiin peti heidän olohuoneeseen. Se ei haitannut koska lähtisin jo ajoissa itsekin töihin. Illalla huomasin, että olin unohtanut yöpaidan kotiin, mietin nukunko rintaliivit päällä vai ihan ilman paitaa. Ajattelin että sama se on peiton alla ilman paitaa nukkua. Aamulla heräsin ja laitoin rintaliivit päälle samantien, niitä laittaessani ystäväni poika tuli juuri keittiöön ja huomasin ettei saanut katsettaan irti rinnoistani. No eipä se minua haitannut.
Seuraavana iltana ystävän kanssa syötiin, juotiin vähän viiniä ja saunottiin. Aamupäivällä oli lähtö kotiin ja he lähtisivät töihin ja kouluun jo aikaisemmin. Nukuin ehkä muutaman viinilasillisen jälkeen yllättävän sikeästi ja havahduin vasta kun joku sulki ulko-oven, katsoin, että kello olisi 7.30 joten saisin nukkua vielä reilun tunnin ja voisin sitten nousta ja lähteä pikku hiljaa kotia kohti.
Yhtäkkiä havahduin siihen, että joku koskee rintoihini. Perheen lähes aikuinen poika olikin ilmeisesti ollut menossa myöhemmin kouluun ja tunsin kun hän hieroi varovaisesti rintojani ja kosketteli kovettuneita nännejäni.. en tiennyt miten reagoida, tuntui pirun hyvältä mutta en tiennyt ilmaisenko olevani hereillä vai esitänkö nukkuvaa.
Nuori mies hyväili rintojani taitavasti ja sai minut todella kiihottuneeksi, annoin hänen toistaiseksi jatkaa toimintaansa. Pikku hiljaa hän siirsi peittoa alaspäin ja tunsin kuinka käsi meni pikkareiden päälle ja hyväili siitä.. Seuraavaksi käsi meni pikkareiden alle ja sormet koskivat märkää pilluani, siinä vaiheessa en voinut enää hillitä itseäni vaan huokailin äänekkäästi ku sormet liikkuivat pillussani. "Tykkäätkö tästä?", nuori mies kysyi. "Todellakin", vastasin..
Hän sanoi että olin nukkunut rinnat paljaana ja nännit kovettuneina eikä ollut voinut vastustaa kiusausta koskea niitä. Olin unissani liikuskellut ja huokaillut ennen heräämistäni..
Nuori mies jatkoi hyväilyäni ja otin häntä kallista kiinni ja liikuttelin sitä hitaasti. Samalla hyväilin hänen kivespussejaan ja haaroväliä. Lopulta kävin hänen päälleen ja siirryin ratsastamaan hänen kullillaan. Samalla hän hyväili rintojani. Tunsin kuinka saan todella voimakkaan orgasmin.
Samalla heräsin unestani, sormeni oli pillussa ja pilluni oli ihan märkä ja alushousutkin olivat polvien kohdalla. Tunsin edelleen, että olen juuri saanut orgasmin ja oloni oli todella raukea.. nousin varovaisesti sängyltä ylös, otin pyyhkeen ja menin suihkua kohti niin perheen poika tuli eteisessä hymyillen vastaan..Sanoi moilka ja kertoi lähtevänsä kouluun. Oli tainnut saada melkoisen masturbointinäytöksen ainakin olotilastani päätellen..
Jonna
Työmatkalla
Anonyymi-ap
1
1757
Vastaukset
- Anonyymi
Kaunis uni. Olisi kyllä kiihottavaa katseltavaa vanhemmallekki miehelle. Alkoi jalkavälissä jäykistyä
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni831569Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä721370Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ2271351Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2311291Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121100Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä1041059Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1341029Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi65973- 89960
Ihmeelliseltä pikkunaiselta....
Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t123848