Anna on nuorekas toimittaja
Anna lehmusvesi
10
1536
Vastaukset
- Anonyymi
Miten tv-toimittaja musiikkiin liittyy en ole kuullut Anna Lehmusveden laulavan joten on tainnut tulla sekaannus ja kämmi.
- Anonyymi
vastenmielinen punikki teeskentelijä.
- Anonyymi00005
Erittäin sympaattinen herkkä ja hyväntahtoinen oinasihminen, asillinen osaava juontaja
- Anonyymi00006
Hyvä toimittaja toisin kun moni muu.
- Anonyymi00007
Ihana toimittaja ja osaa vielä pukeutuakin , muuhunkin kuin pimppilegginseihin
- Anonyymi00008
Erittäin hyvä työssään.
- Anonyymi00009
Tänäänkin oli kutsunut vieraakseen kaksi vasemmistolaista naista puolustamaan muslimimiesten haalimista Suomeen.
- Anonyymi00010
Teennäisen oloinen, joku rooli päällä tekohymyineen , millainen lie teeskentelemätön olemus
- Anonyymi00011UUSI
Lehmusvesi ei pysty olemaan näyttämättä kasvoillaan sitä, jos hän inhoaa haastateltavaansa kuten hän usein tekee.
- Anonyymi00012UUSI
Niin on ja selväksi tulee kummalle puolelle tämä täti kallistuu, paksusti meikkiä, vähempikin riittäis vai haluaako piiloutua naamion taa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175083Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012311- 1351998
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481868Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171670"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551266Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu116944Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654