"Hyvä-veli"-kerhossa

ei jää koskaan ei jää koskaan työttömäksi.
4204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vaikka saisi potkut HV-kerho kyllä järkkää uuden hyväpalkkaisen työn.
Taviksella ei ole sitä etua.

Äänestä

Petterit jää.

Äänestä

He pärjäävät koska osaavat hoitaa asiansa eivätkä vahingossakaan sekaannu ay mafian hommiin!

Äänestä

Hyvät veljet ovat etuisuutensa ansainneet. Optiot, bonukset, osingot ja kultaiset kädenpuristukset tulevat aina tarpeeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ei jää koskaan ei jää koskaan työttömäksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu