Olen 21 v. ja tapasin Somessa 66 v. miehen. En tiedä noista jutuista juuri mitään, joten kysyn kokemuksia sellaisilta, jotka ovat olleet ?
Millaista on olla Sugar Babynä ?
Anonyymi-ap
171136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Annat vaan ukolle persettä niin se antaa sulle kympin tai kaks rahaa , eiks ole helppoa...
Ai sulla on ale menossa.
Katos vajakki on pistänyt ittensä aleen. Heheheee. Joudutko nyt jo maksaa siitä saat ottaa poskeen ja pyllistää. Heheheheeh
Mulla on tuollainen suhde 38 v. vanhempaan mieheen. Paljon muutakin, kuin vain seksiä. Alkuun tapailimme silloin tällöin. Nyt kuitenkin asun hänen luonaan. Mulla on oma huone ja auto. Voin mennä ja tulla miten haluan. Ja rahaa saan pyytämättä.
Juu ei spetellä vaan siulla ihan itelläs. Spete on siun mielikuvitus roolihahmo. Etkö sie pökiö tajjuu ees sitä.
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 https://www.kevatkiimajopaalla.online/H/J2w8X4
Mäkin haluisin jonkun vanhemman hyvätuloisen daddyn. Kuka arvostaa sitä että en joka ukon kanssa pane ja maksaisi kerralta paremmin ku mitää muutamia kymppejä.
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 https://www.kevatkiimajopaalla.online/H/L2p3A8
Mä oon 20 v. ja BI nainen. Olen taiteilijaparin "sisäkkönä". Paljon matkustelua, palkka säännöllisesti ja minulle sopivanlaista seksiä.
Siis mitä häh ? Harrastako sä sit kummankin kaa ?
Jos tarkoitit seksiä, niin kyllä. Tosin parin mies on yli 60 v. ja hän tykkää enemänkin katsella mua alasti tai alusvaateisillani. Oon mä sen kanssa kyll pannutki, mut harvemmin. Vaimon kanssa nukun samassa sängyssä. Vaimo on alle nelikymppinen.
Spedellä taas sekottaa buaahaa
Heheheee spedeen ei niuvanniemen hoito näytä tehoavan. Aina vaan yhtä sekaisin. Älä nyt vaan kilahda.
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://www.aktiivinenvaimo.site/H/V2x1F0
Minun kuuden vuoden kokemuksellani olen sitä mieltä, että sinun on parasta hankkia sellainen varakas ja mukava Daddy vakisuhteeseen. Miitäkin on, sovit vain millaista suhdetta haluat. Minä asun talvet tuon Daddyn kanssa etelässä ja kesäisin Suomessa. Saan tulla ja mennä mieleni mukaan ja minulla on myös ollut "poikaystäviä " ( huom. monikossa ) tänä aikana.
Ja nuo kaikki vain unelmissas pöperö maija
Pöperö maijalla taas sekottaa. Buaahaa buahaaa.