Facebook-kaveriksi niin päästään eteenpäin. Minä hoidan loput!
Pyydä mua Nainen sun
Anonyymi-ap
34853
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
pyydä sinä minua
Tiedät etten voi 😢😢😢😢
miksi???
😭😭😭😭😭
Nainen on estänyt sen, koska tuo mies häiriköi ja pommittaa eikä jätä rauhaan
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18021036q
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
ketä nainen
Minkälainen hul lu kirjoittaa tuommoista?
Mitä se muuttaisi?
No ehkä tämä ei ole minulla.
Ei ole sitä bookkia eikä tule!!
Mikset sinä pyydä minua? 🤔
Ei mulle ,en kuulu Facebukkiin .En kä tule kuulumaan.
Tästä se kuule lähtee! Kokeile uutta ja voit yllättyä!
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂😀😀😀😀😀😀😀😀
Pyytäisin, jos tietäis vain että ketä pitää pyytää.
Pyydän että jätät mut rauhaan ennenkuin tästä tulee poliisiasia. Tämä viesti on ahdistelevalle vanhalle miehelle. En halua yhteydenottoja mitään kautta. En facebookissa, en postitse, en puhelimitse enkä varsinkaan kasvotusten. Enkä usko että takertujaa haluaa riesakseen kukaan muukaan nainen.
Hakeudu nyt jo hoitoon!! Oot sairas ihminen, kirjoitellut jostain miehestä jo pitkät ajat täällä. Se mies tuskin on ajatustakaan suhun luonut , kaikki on oman pääsi harhaa!
MT-lääkitys on ainut mikä sut voi vielä pelastaa!
Missä se on ahdistellut sinua? Siihen saa laitettua stopin. Neuvotaan sinua, jos et itse osaa toimia asian eteen. Kerro, missä ja miten.
Osaan kyllä toimia itsekin ja eteenpäin on asiasta ilmoitettu. Vielä pitää toimittaa materiaalia heille.
🖥🖥🖥🖥🖥💻💻💻💻💻💻💻💻💻
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee
En tiedä kuka olet, niin en voi laittaa.
Laita sinä hänelle, jos tunnisteita et tänne laita. Naiset on kyllä intuitiivisia, mutta mitään taikureita me ei olla ja nähdä kuka anonyymi siellä nyt kirjoittaa.
Jeeeeeeeeeeeeeéeee
En tule pyytämään ikinä sua häpeän sua mies.
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😖😖😖😖😖😖😖😖😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😡😡😡😡😡😡😡😡😡😠😠😠
En mäkään yhtä t miestä enää pyytäisi .
A- nainen.
Jeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!
Yleensä siihen että ihminen kieltää kaveripyynnöt sosiaalisessa mediassa on joku syy.
*
( Mullon esim niin koska en halua ex duuninsta tuttujen ihmisten kaveripyyntöjä ja selitellä niille et joo joo tunnettiin silloin töissä olin eri ihminen silloin jne mitä oon nyt ja haluan pitää somet semoisina mihin pääsee artisti tilejä lukuunottsmmatta vain lähipiiri
Oikeasti ihmiset joita tunnen .
Yksityisyyttä kiitos
Oisko sulla muita tapoja tai keinoa tutustua kun
Facebookki?
Toinen vaihtoehto on että AP on estetty .
Yhteyttä ei haluta syystö tai toisesta .
ja siihen on yleensä vielä enenpi syytä kun tuohon ylenpään.
Siksi kaveripyynon laitot ei jokakerta johda mihinkään
Epäilyä jostakin epämääräisestä
Mesee kait voi käyttää ilman kaveri pyyntö hässäkkää? Itse olen tehnyt selväksi etten ota kavereita kenestäkään tulee tasapuolinen fiilis. Face on vain työkalu tärkeisiin viestin töihin. Ei hupitteluun.
FB is for fossiles.
Joo on mutta kaikki viestimet kannattaa olla varuillaan jos on tilanteet milloin toinen ei voi käyttää mitään muuta. Hätätilanteet, neutrit asiat, arvonnat yms.
Valehtelet.
Ei kerron vaan eri näkökulmasta