Tässä kun on viimepäivinä lukenut joka tuutista rakkaan naapurimme Ruotsin tapahtumia, ei voi kuin ihmetellä!
Miksi on päästetty nämä alkuihmiaset riehumaan ja tappamaan? Miksi poliisi ei ota kovia keinoja käyttöön, vastaisivat samalla voimalla ja mieluummin vielä rajummin?
Toivottavasti Suomessa ei anneta näiden vääräuskoisten aloittaa kapinoitansa ja murhiansa!
Olen sitä mieltä, että välittömästi henki pois niin on esimerkkinä muille!
Täytyy nousta meidän kantaväestön rajusti näitä lampaannussijoita vastaan, mikäli aloittavat riehumisen!
Nyt herätys!
Anonyymi-ap
3
234
Vastaukset
- Anonyymi
Jokainen itsenäinen maa voi itse säätää omat lakinsa. Sallivat lait = Ruotsi ja Suomi. Ankarat lait = Iran, pienistäkin rikoksista hirtetään.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😋 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1018053- 1075657
- 2795003
- 494943
- 763727
- 542940
- 642667
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222508Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292442- 422358