Vuokealainen paljonko on vuokra?

Itellä 400e/kk 53,5m2 kaksii
7207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sulla halpa vuokra mikä paikka kunta tai onko työsuhde asunto.

Äänestä
  • Pieni tappiopaikkakunta, kaupungin vuokra-asunto. Palkat ei oo täällä niin hyvät kuin etelässä mutta asumisessa voittaa kirkkaasti

    Äänestä

  • Täällä on esim täysin hyväkuntoisia asuntoja myynnissä 5000-6000e ja sillä saa tämän kokoluokan ksksion omakseen

    Äänestä

  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    🍑 ­­­N­y­m­­f­­­o­m­­a­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18022326Z

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

900€/40 neliötä.

Äänestä

Varmaan vuokelainen.

Äänestä

Mulla 900e/kk 61neliöö.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Itellä 400e/kk 53,5m2 kaksii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu