pidetään pystyssä kun oli vaikeuksia Pihlajalinnan tuellakin.Koko jäähalli oli kuolleena syntynyt ajatus jo rakennettaessa.Muutama " jääkiekkoilija" " pelaa"puulaakipelejä hallissa.No Mänttilä on just niin tyhmä kun sinne valitut päättäjät.
Millähän rahalla Mänttilän jäähallia
Anonyymi-ap
6
549
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt kiekkoeliitti kyllä suuttuu ja entistä sisäsiittoisemmaksi muuttuu...
- Anonyymi
Mänttilään suuri halli johon änäriä
- Anonyymi
Hyvä ulkona pelata nyt. Kunnon katsomoo vaan ulos ja ulkotapahtumia.
- Anonyymi
Oletko kenties Vilppu Vilpunpoika Vilppulan jälkeläisiä joka aikoinaan lähti kypärä päässä Kolhosta uusille asuinsijoille?
- Anonyymi
Mäntän tarkkaa sijaintia ei ole vieläkään selvitetty, mutta ilmeisesti se sijaitsee vähän Tampereesta ylöspäin jossain metsän keskellä.
- Anonyymi
up
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011039- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648