Mies, mIetitkö nyt

jotain aiemmin tapaamaasi naista? jäikö mieleen?
10474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei.

Äänestä
  • Sama, ei jäänyt

    Äänestä

Ei minulla oikein ole naiset mielessä, ei entiset eikä ketkään. Ei sen puoleen miehetkään, ihan neutraali.

Äänestä

Muistan kaikki naiset, jotka ovat suhtautuneet minuun positiivisesti tai joita olen itse halunnut.

Äänestä

Toiset jää toiset taas ei.

Äänestä

Tavallaan joo, erästä kassatyttöä.

Äänestä

Jäi..pahasti jumissa 😊

Äänestä

Naisilla on taipumus jäädä omalla tavallaan mieleen, naisten käyttäytyminen ja naisten muut ominaisuudet ja tavat. Jos on mukava nainen, jää se paremmin mieleen ja jos on jollakin osa-alueella yhteistyötä tai muu yhteys, jää sellaiset myös mieleen. Naisten kanssa syntyy helposti kaverisuhde, jos pystyy pitämään tunteet sivussa.
https://youtu.be/HcDzZLqAi5Q

Äänestä

Mietin. On ollut mielessä jo jonkin aikaa. Toivottavasti näen hänet taas pian, vaikken voi tehdä mitään, paitsi peitellä ajatuksiani.

Äänestä
  • Mikset voi tehdä?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

jotain aiemmin tapaamaasi naista? jäikö mieleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu