Kela taksi

JJ mainostaa kelataksia Alavieska ssa. Olen neljä kertaa soittanut ohjeen mukaan.Yhdenkerran tuli Simo ,muutkerrat Haapaveeltä Ylivieskasta Toholammilta. Vaihdoin virmaa.
4835
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mistä tässä on tarkoitus keskustella?

Äänestä
  • Simo välittää takseja. Itse ei aja,vaikka lupaa. Moni on joutunut pettymään, vaikka Simo lupaa kyydin. Tietääköhän J .J kun on laittanut vaseen ilmoituksen Simon taksipalvelusta.

    Äänestä

Taksi firman mainosko, vai?

Äänestä

Käret rasvassa ei voi ajjaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

JJ mainostaa kelataksia Alavieska ssa. Olen neljä kertaa soittanut ohjeen mukaan.Yhdenkerran tuli Simo ,muutkerrat Haapaveeltä Ylivieskasta Toholammilta. Vaihdoin virmaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu