Joko olis aika pakata kassit paluumatkalle.

Eiköhän se kaks vuotta rupee riittää asua toisten elätettävänä. Tietääkseni sotaa ei käydä kun muutenkin murjotulla alueella. Nämä käyvät kotonaan välistä, ja palaa takaste lomalle.
19716
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Näin on haetaan halpaa tupakkaa ja juomaa

Äänestä
  • Eldorado kahvila joku venäläinen tukikohta

    Äänestä

  • Puolikuu on Palestiinassa ja luvattu maa siellä se on

    Äänestä

  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    😍 ­­N­­y­m­f­­­o­m­­a­­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18033934u

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Sieltä ostetaan mistä halvalla saa .älä Kitise .mene kirppikselle tai mene töihin,työstä saa rahaa,siis palkkaa.

Äänestä
  • Miten liittyy luhmujen kotiin lähtöön.

    Äänestä

Maksaisivat eis autoveron ja liikennevakuutuksen suomeen. Katsastukseen niiden ajoneuvot.

Äänestä
  • onko näi JN onko näi

    Äänestä

  • Jälleen sarjassamme kilpifetissi hehehee

    Äänestä

Mutta ne rekisterikilvet.

Äänestä
  • ei saa unohtaa hula hula vesiä.

    Äänestä

Kauankos sinä olet ollut toisten elätettävänä?

Äänestä

Eikun lakkautettavista kouluista vokit ja taas tulee rahaa

Äänestä
  • Koskenpäälle, siellä ei kuulu juuri lentokoneiden ääntä.

    Äänestä

Totta kai osa jää tänne kun kotona ei homma toiminnut ennen sotiakaan oletko sinisilmä,olet!!

Äänestä

Onhan se kumma kun, Suomalais ilta kaupungin asukkailta on alkoholin käyttö kielletty pihaalueella, mutta nämä toiset sankarit grillaa rapun edustalla että savut tupruaa sisälle ja viinapullo pöydässä

Äänestä

Melkosta ryyppyporukkaa, painus kotimaahansa mellastaa.

Äänestä

Jankuti jankuti jaa
Onneks saan jankuttaa

Äänestä

Niin samat säännöt pitäisi pelleilläkin olla

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eiköhän se kaks vuotta rupee riittää asua toisten elätettävänä. Tietääkseni sotaa ei käydä kun muutenkin murjotulla alueella. Nämä käyvät kotonaan välistä, ja palaa takaste lomalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu