Kuinka moni nainen?

Tykkää toisen naisen kosketuksesta?
2218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Varmaan aika moni, sillä kuka ei nyt kosketuksesta tykkäisi? Siinä vaan toki pätee sama kuin aivan kaikilla, että pitäähän sen ihmisen olla muutenkin hyvä läheinen ystävä vähintään, eikä mikään ihan täysin randomi. Toki siinäkin eroja, mutta miehet ei kyllä voi sietää toisen miehen kosketusta, siis ainakaan "sellaista" kosketusta.

Äänestä
  • Niimpä,joillekin vaan pelkkä koskettelukin (hyvällä tavalla) ja pieni pussailu riittää,ei aina tarvitse sitä itseään harrastaa 😂

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tykkää toisen naisen kosketuksesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu