Kuka teistä kanssapulsuista lähtisi kaakalle kanssani? Samalla, jos suinkin mahdollista, voisimme harjoittaa naisen puutteessa pettingiä.
Atrian vanhentuneista lihapiirakoista lähtee parhaimmat sonnat
Ja pirkkaa tietysti
Asd
Kanssani Riu'ulle
5
233
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikkia deekuja tuntuu kovasti yhdistävän täällä palstoilla hirveä ulostamisen tarve. Aina jollain on joku tarina siitä, kuinka schaisse lentää oikeen kunnolla, kun on tullut kiskottua oikeen kunnolla tenua.
- Anonyymi
No lentäähän se tai sitten ei lennä mutta paskoa tulee jossain muodossa runsaasti.
- Anonyymi
Ensilumien aikaan alkaa sontaseppojen metsästyskausi. Usein myös vaimot mukana sontaseppojen nylkemisessä ja lihojen riippumaan laitossa. Illalla nuotiolla paistetaan rapsakoita kiveksiä ja lauletaan ruotsalaisia juomalauluja.
Toivottavasti satut sihtiin.- Anonyymi
Riulla on mukava ottaa tenua ja paskoa läimäreet metsäpuroon.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774612- 1801877
- 1241580
- 1231110
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161031- 351026
- 78933
- 52876
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78862- 4818