Koettakaa tajuta

https://youtu.be/yutfGiPUMa4?si=75KNurO0KtN354jg
EI kiinnosta
Ja ei mulla ole aikaa
Keskittyä
Varkaus asioihin ja ihmisten asiat ja elämät ei kiinnosta
Taas tuli opeteltavaa
Että näpytäppä sinä täällä pahaa oloasi
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pitäs opetella soittamaan
Ihanko
Mitäs luulet että teen?

Äänestä
  • Melkein kuusi kymppinen rokkia
    Jumalauta mitään souvareita soita
    Ei rollaritkaan melkein kasikymppisenä mitään iskelmää tee

    Äänestä

  • Luulis että olisit jo oppinut. Kaikki ei vaan opi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://youtu.be/yutfGiPUMa4?si=75KNurO0KtN354jg
EI kiinnosta
Ja ei mulla ole aikaa
Keskittyä
Varkaus asioihin ja ihmisten asiat ja elämät ei kiinnosta
Taas tuli opeteltavaa
Että näpytäppä sinä täällä pahaa oloasi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu