No onkos tullut käytettyä ja itse oon kokeillut ja vie se viinan himoa. Mietin että voisko se toimia siten jos ottaa pienet hiprakat ja nappaa lääkkeen ni olisi sellainen sopiva humala vai voikohan näin lääke toimia ??
Naltrexon kokemuksia
3
440
Vastaukset
- Anonyymi
Sinunlaiselle juopolle antabus on oikea vaihtoehto.
- Anonyymi
Suosittelevat ottamaan tuntia ennen juomisen aloittamista jotta ehtii vaikuttaa. Minulla toimi ohjeen mukaisesti käytettynä mutta vei aina yöunet.
- Anonyymi
Mullekin määrättiin, mutta en koskaan hakenut apteekista, koska oli ensinnäkin niin kallista ja toisekseen ajatus siitä, että kuitenkin joisin, mutta en saisi siitä mitään, tuntui niin pölhöltä, varsinkin kun pidän täysraittiutta tavoitteenani. A-A-kerhossa tuttavat kertoivat menneensä vain sekavempiin humaloihin lääkkeen kanssa j aniin epäilen että itsellenikin olisi käynyt, että olisin tintannut sitten vaan kovempaa, kun toivottua vaikutusta ei kerran ala kuulua.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2073596Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen133386Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä872576Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92175Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling512075Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.81904Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue411717- 901591
- 721163
- 741150