Käyhä vesa syömässä

Jaksat kunnon setin yöllä vetää kun äitin ruokapalvelun ruuat käyt vetämässä....
13223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Mumsmums

Äänestä

Vesu pistää kohta tarinoita.

Äänestä

Syömään

Äänestä

Köllipoika

Äänestä

Huomenna

Äänestä

Tänään.

Äänestä

Oisko äitillä pottua jauhelihakastinta ja porkkana raastetta.

Äänestä

Löllipoika syö

Äänestä

Räkyräky

Äänestä

porkkanat

Äänestä

perunat

Äänestä

jauhelihaperunat

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jaksat kunnon setin yöllä vetää kun äitin ruokapalvelun ruuat käyt vetämässä....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu