Sähköpotkulaudat

Mistä näitä keltaisia sähköpotkulautoja on Loimaalle tuotu kun niitä on jokapaikassa. Yks päivä melkein törmäsin kun nurkan takaa tuli poika sähköpotkulaudalla melkein eteen.
Kun ei niissä oo minkäänlaista ääntä ja sit kakarat vielä pelleilee niillä
41068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En tiedä kanssa, mutta niitä näkee jätettynä milloin mihinkin. Aattelin, että olis kaupungin hankkimia,mut en ole nhähnyt niissä tästä mitään tarraa tai laattaa

lajijasuris

Äänestä

Eikö ne pöhkösätkylaudat ole muuallakin yksityisten firmojen vuokravehkeitä?

Äänestä

Niissä ei lue mitään. Niitä on siis jätettyä milloin mihinkin eli jokapuolelle. Ne on loppujen lopulta aika vaarallisia. Eilenkin tossa vielä ihan pimeessä meni kolme poikaa peräkkäin sähköpotkulaudalla vaikka niissä on valo niin silti voit ajaa johonkin kuoppaan tai johonkin niin mites käy

Äänestä

Eiks ne nyt kannattais laittaa näkyvälle paikalle kun lopettaa ajon.. kuukankujallakin on nurmikolla rääteillään yksi ollut jo vaikka kuinka kauan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mistä näitä keltaisia sähköpotkulautoja on Loimaalle tuotu kun niitä on jokapaikassa. Yks päivä melkein törmäsin kun nurkan takaa tuli poika sähköpotkulaudalla melkein eteen.
Kun ei niissä oo minkäänlaista ääntä ja sit kakarat vielä pelleilee niillä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu