Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Prostituutio kiihottaa

Mielenkiintoinen aihe… Minua naisena prostituutio kiihottaa, vaikka tiedän että ei saisi. Alapääni kostuu, kun mietin kuinka ottaisin asiakkaita vastaan. Varsinkin varatut miehet sytyttävät 😏
101871
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Miten niin ei muka saisi. Kuka sen on kieltänyt?

Äänestä

Nauti siitä mitä sinulle on suotu. Pillu on naitavaksi luotu ja se on sen ainoa takoitus. Tuo että siitä saa vähn korvausta, kun pillua myy ei muuta sitä että sinäkin siitä nautit.

Äänestä
  • Vain idiootti tekee itsestään huoran

    Äänestä

Näitä "pohdiskelijoita" riittää. Jos joku nuori, nätti ja sivistynyt neito haluaisi oikeasti vakkarin hmm.. ystävän niin kik tom_tomii

Äänestä
  • Sillä laulaja sedällä niin dannylla on oma hura
    Mut valittelee cityssä kalliiksi tulevan.

    Äänestä

Kaikki naiset on vähän huoria.. Kokeileppa. Laita heppi pöydälle ja lyö puukko pystyyn viereen ja kysy, kumpaa otat.. Aina ovat valinneet sen hepin.. ; )

Äänestä

Haluat vaan isoa kullia, jos suoraan sanotaan. Mitään niin alhaista ei oo, kun likainen huora. Sen jälkeen kukaan ei halua sinusta aviopuolisoa, lapsesi saattavat kuulla menneisyydestäsi, jos heitä nyt jotenkin pystyt hommaamaan, joten kannatan, että harkitset kahdesti, et pääse menneisyydestä eroon ja elät jatkuvassa paljastumisen pelossa.

Äänestä
  • Olen eri mieltä. Mielestäni entinen seksin ammattilainen on mitä parasta vaimomateriaalia. Miehet haluavat liitossa seksiä ja seksin ammattilainen ei todennäköisesti ole pihtari. Hän on omakohtaisesti nähnyt ja kuullut minne ne pihtarivaimojen miehet päätyvät paineta purkamaan.

    Äänestä

sama täällä. yleisin fantasiani vaikka tiedän etten ikinä toteuttaisi.

Äänestä

Hei täs ex rva 41v , sinä voit aivan varmasti kokeilla,sinua ei kukaan voi siitä kieltää se on tysin fakta.
Näin mäkin tein aikoinani,kokelin ja olen varmasti nyt tyytyväine täysin elämääni,jäin ikään kuin sillee tielle
eli olen miesten haluttu nainen ollut 11v, ja vauhti ikään kuin kiihtyy vaan,nautintoni sitä myöten.
Suosittelen nauti miesten ,ja päätä sitten,suosittelen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 101 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mielenkiintoinen aihe… Minua naisena prostituutio kiihottaa, vaikka tiedän että ei saisi. Alapääni kostuu, kun mietin kuinka ottaisin asiakkaita vastaan. Varsinkin varatut miehet sytyttävät 😏

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu