Oulun sosku

Tiedän virkailijoita soskusta ja yks niistä on täys mulkku. Hänen täytyi muuttaa pois Oulusta pelossa ,että me tehdään hänet kylmäksi. Mina halua kans uusi nike ja uusi suora housu ja lisä kaljaa tama kaikki kerrotti olevan ilmainen suomi. terviset kauka sumesta melke usa
2867
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oisko se ollu kummisetä erkki???

Äänestä

menin soskuun eka kerran jo n. 10v sitten ja kaikki on ollut ihan hyvin. tunnen sen oulun hankalimman tapauksen joka muutti pois täältä ja asuu nykyään vähän oulusta pohjoiseen. hyvä kun meni lajitovereiden pariin. haen joka kerta kun saan leipäjonosta jauhot ja muut ja syötän nälkäiset lapset niillä. lapsi oppii syömääm vaikka pöydän alta jos on tarpeeksi nälkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


majava&rotta kirjoitti:

Tiedän virkailijoita soskusta ja yks niistä on täys mulkku. Hänen täytyi muuttaa pois Oulusta pelossa ,että me tehdään hänet kylmäksi. Mina halua kans uusi nike ja uusi suora housu ja lisä kaljaa tama kaikki kerrotti olevan ilmainen suomi. terviset kauka sumesta melke usa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu