Taas alkoi trollaaminen.

Eli parempi häipyä palstalta ennen kuin imee jotain pa*kaa itseensä. Mukailtaa vaan kaikille. Nautitaan viikonlopusta kukin omalla tavallaan rentoutuen. :)
5146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nyt riitti tää biitti

Äänestä

Mullon kans toi ett

Äänestä

Niin se alkoi. Mukavaa syksyistä iltaa sinulle!

Äänestä
  • Kiitos samoin sinulle!

    Äänestä

Instant Karma

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eli parempi häipyä palstalta ennen kuin imee jotain pa*kaa itseensä. Mukailtaa vaan kaikille. Nautitaan viikonlopusta kukin omalla tavallaan rentoutuen. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu