toi entinen presidentti Tavja Halkonen. Ei tuosta enempää ihminen pysty kuvottavammaksi muuttumaan. Voimia Pentille, olet ainoa jonka on pakko sitä sietää.
Elinen oli A-studio oli jo pohjanoteerausten pohjanoteeraus. Tuon alle ei kukaan, koskaan pysty menemään.
Tavja Halkonen oli ohjelmassa missä oli tarkoitus muistella Martti Ahtisaaren tekemisiä, mutta ei, tämä siivooja-akka päätti ohittaa Martti Ahtisaaren ja keskittyä omaan perseelleen menneeseen punikkiuraan.
Historian kirjat tulevat muistamaan tämän Tavja Halkosen Suomen historian ainoana todella kuvottavana valtion päämiehenä.
On muuten kuvottava henkilö
22
644
Vastaukset
- Anonyymi
Sinulla on ilmeisesti ongelmia?
- Anonyymi
Eiköhän ne ongelmat ole eilisen tv-haastattelun perusteella jossakin muualla.
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18057622A
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18057622A
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞Ai Haloska vai? No ei taatusti ole!
- Anonyymi
Hän oli Suomen kaikkien aikojen selvästi huonoin presidentti. Hän yritti tuhota Suomen. Mutta niin huon hän oli, että pystynyt siihenkään.
- Anonyymi
Äärimmäistä vahinkoa aiheutti.
- Anonyymi
Anonyymi-oletko perussuomalaisten kannattaja vai muuten vaan mielenvikainen?
- Anonyymi
Vain Pekka Haavisto pystyy olemaan yhtä huono,toivottavasti ei ikinä pääse se olisi suomelle eittäin huono ja vaarallinen asia.
- Anonyymi
Totta
- Anonyymi
Haloska on seksikäs pimu.
Penan ilmekkin kertoo sen.- Anonyymi
Lesbohan se on, Setalla aikoinaan sen takia töissä. Pena on silmänlumetta vain.
- Anonyymi
On todella uskomatonta että tämmöinen henkilö on ollunna miedän pressana. Ei ole sosdemeilla järki päätä pakottanu kun on hänet ehdolle pistetty.
- Anonyymi
Moukkamainen narsisti. Joka ei siedä että häntä arvostellaan ja on täysin kykenemätön itsekriiitiikkin tai anteekipyyntöön.
- Anonyymi
Ei surun kyyneltä tule kun tuo akka potkaisee tyhjää. Silloin itken ilosta, ja kun se haudataan niin lippu on täydessä salossa.
Toinen samanlainen on muhimassa sossuilla, Sanna Marin.
Luoja armahtakoon Suomea Sanna Marinista. - Anonyymi
Samaa mieltä.
- Anonyymi
Todella surullinen ja häpeällinen kausi Suomen historiassa oli tämä Halosen kausi.
- Anonyymi
Eihän se nyt Saulikaan ollut niitä penaalin terävimpiä kyniä, sanoi kokoomuslainen Kirsi Piha presidentinvaalin aikoihin vuonna 2018.
- Anonyymi
Anonyymi-ap:lta on jäänyt peruskoulu kesken, jos nyt yleensä on sitä edes sinne kelpuutettu.
- Anonyymi
Armotonta menoa!
- Anonyymi
Ei tuosta enempää ihminen pysty kuvottavammaksi muuttumaan.
- Anonyymi
Onko Tarja Halonen muuten vieläkään selvin sanoin tuominnut venäläisten tovereiden aloittamaa laitonta hyökkäyssotaa Ukrainaan tai osoittanut mitään tukea Ukrainan johdolle sen puolustustaistelussa itsenäisyyden ja vapauden puolesta venäläisiä natseja vastaan vai onko Halonen ollut vain hiljaa ja silitellyt venäläistä maamiina kiitos mirriään hiljaa tyytyväisenä?
- Anonyymi
Katsohan välillä peiliin, etteivät ongelmasi löytyisi sieltä, omien korviesi välistä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla7012773Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,311376Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki131324Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2511259- 1131245
- 1051085
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?112973Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k105959Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50779- 64761