Olen miettinyt kauan että mikä tytöissä on kiinnostavaa? Pitääkö tytön olla hiljainen vai puhelias? Ja haittaako jos on vähän möhömaha vai pitääkö olla hoikka? Mikä tytöissä on söpöä? Miten pojat ihastuvat? Miten näytätte jos olette ihastunut? Miten pidätte salassa ihastumisen? Miten tyttö voisi saada pojan rakastumaan?
Minulla olisi ainakin nämä kysymykset ja olisi mahtavaa jos vastaisitte, koska haluaisin kovasti tietää!
Kiitos paljon vastaajille!
Pojat mikä tytöissä kiinnostaa?
Anonyymi-ap
1
253
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352186
- 841293
- 561278
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...351205- 631161
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39874Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122759- 31711
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21562