Mistä vetokoukku

Mistäköhän saisi ostettua (ja mahdollisesti asennutettua) suht edullisesti vetokoukun pääkaupunkiseudulla tai keski-uudenmaan seudulla. Autona olisi farkku Vectra -01.

Metroautolla hinnat kiinteälle koukullekin yli kolmen ja puolen sadan. Laittakaahan tietoa jos on jostain muusta firmasta kokemuksia..
3845
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

www.motonet.fi näkyis olevan farkkuun 155 euroa ja ei farkkuun 120 euroa.

Äänestä

  • jalmari kirjoitti:

    http://www.advaraosat.fi/olari.html tulta voi kysyä asennettuna.
    AD-Autopaikka on myös Herttoniemessä. Erittäin asiallinen ja edullinen paikka.

    Mitämitä.. Motonettiin on ilmeisesti tullut tämä listoille vähän aikaa sitten, tai sitten olen aiemmin katsonut luetteloa jotenkin kieroon.. :)

    Varastosta ei näyttänyt löytyvän, mutta eiköhän sen tilaamalla saa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pertsa kirjoitti:

Mistäköhän saisi ostettua (ja mahdollisesti asennutettua) suht edullisesti vetokoukun pääkaupunkiseudulla tai keski-uudenmaan seudulla. Autona olisi farkku Vectra -01.

Metroautolla hinnat kiinteälle koukullekin yli kolmen ja puolen sadan. Laittakaahan tietoa jos on jostain muusta firmasta kokemuksia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu