Hali-/läheisyys-seuraa?

Anonyymi-ap

Olisiko täällä kiinnostuneita?
Intiimimpikin läheisyys käy, mutta ei ole mitenkään pakollista, enkä meinaa nyt sellaista mitekään ensisijaisesti

4

662

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiinnostaa. Olisi ihana myös nukkua yhdessä 😊 mistäpäin olet?

      • Anonyymi

        Juu yhdessä nukkuminen on ihanaa myös 😊 Olen pk-seudun läheltä, entä itse? Miten sinuun saisi yhteyttä? 😊


    • Anonyymi

      Sellaista kaipaisin pääasiassa. Seksi ei ole itselle erityisen tärkeää, mutta ilman ensimmäistäkään kokemusta siitä, voi se olla korostetun vahvasti mielessä, jos saisi mahdollisen asian korjaajan viereen. Kaverini ovat heteroita ja sellaisia, joilta ei saa juuri läheisyyttä. Itseäni kohtaan kaipaan naiselta vain läheisyyttä, mutta häntä kohtaan haluaisin luvan lähempäänkin tutustumiseen. En keneltä tahansa, vaan sopivalta ihmiseltä, jonka kanssa tuntuu luontevalta. Sopivan tietää, kun tapaa.

    • Anonyymi

      On kiinnostuneita, tai ainakin minä olen. En kaipaa suhdetta, mutta tykkään olla lähellä ja tarjota seuraa sitä kaipaavalle. Olen tavallisesti luonteva ja keskustelen melkein mistä tahansa, mutta osaan olla myös hiljaa. Pidän itseäni lyhyemmistä (olen reilut 180cm), mutten muuten ole kallellaan mihinkään tyyliin. Turun seutu. Käyn usein Ö:ssä ja tulevissa Spectrum-bilessä Utopiassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?

      Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      650
      8829
    2. Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen

      KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      360
      3416
    3. Pikkunaiselle terkkuja

      Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi
      Ikävä
      465
      2397
    4. Kuinka paljon on

      Merkitystä seksillä kun valitset kumppania?
      Ikävä
      131
      1420
    5. Kauniit naiset

      Ketkä ne on suomussalamen kauniimpie naisie?
      Suomussalmi
      34
      1405
    6. Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."

      Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl
      Tv-sarjat
      15
      1325
    7. Kuka on mystinen heppamies?

      Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel
      Kotimaiset julkkisjuorut
      109
      1261
    8. Muutto ei ratkaise mitään.

      Sielläkin on naapurit. 😉 Nähdään?
      Ikävä
      94
      1177
    9. Olet vieläkin täällä

      Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h
      Ikävä
      65
      1105
    10. Hyvät valeet myllyistä

      Tuuliviirit valehtelee myllyjen vaikutusta. Äänet kuuluu jopa kilometrien päähän. Se ei pidä paikkaansa. Eläimet häviää
      Puolanka
      72
      996
    Aihe