Sairas mustasukkaisuudesta jätä minut rauhaan. Minkä minä sille voin jos se mies ei sua halua. Et taida oikein tajuta tilannetta, olet vähän yksinkertainen. Sinulla ei muuta päämäärää kuin kiusanteko.
Sinä joka olet
Anonyymi-ap
6270
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ritvalle.
Voitko ajatella että muillakin on ihailijoita. Ja osa tykkää vielä enemmän kuin sinusta, sinä suloinen prinsessa. Ei kannata levittää puutaheinää että muut saa syyttöminä vaikka mitä.
Ja lisätään,kukaan ei oo sulle kade tai mustis. Ne on kaikki miehiä, hulluna sinuun. Sinä upea,senkin.
Se en ole alunperinkään ollut minä joka on kaikelle niin mustasukkainen.
Sori vaan. Mut mulla on viralliset paperit myös oikein kehittymisestä, ja lopulta mikään tai kukaan ei kasva hetkessä.
Elämää varten täällä ollaan, ei esimerkikisi vain siunattuna johonkin ristinmerkin pyhyyteen.
Tälläiseen ei voi ketään pakottaa jos ei tunnu kuuluvansa mihinkään.seurakuntaankaan oikeastaan.
Ja tarkoitukseni on kyllä synnyttää poika, tästä olen kärsinyt niin todella paljon.
Taidat itse olla naivi ja yksinkertainen etkä tajua tilannetta. Luuletko että olet ainoa hänelle vaikka ei minusta olisi kiinnostunut..
Avaisit hölmö silmäsi niin näkisit todellisuuden.
Ne on muut ihmiset jotka kiusaa , itsekin joutunut kiusan kohteeksi täällä.
Ne ei ole ne muut vain yksi nainen on saanut aikaan sen että olen kiusankohteena.