Nalle se blogi ei mulla toimi

Juttele mun kans tässä. Mitä kuuluu ihana?
5200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Älä sitten vastaa. Kuole pois paska.

Äänestä
  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    💋 ­N­y­­m­f­­o­­­m­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18061411M

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Miten löysit sen blogin? en muista mainostaneeni.

Äänestä
  • Epäilen sivusta että löysi googlen kautta. Kuka sinä olet?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Epäilen sivusta että löysi googlen kautta. Kuka sinä olet?

    Hiljaa b-luokan nainen. Mua on kehuttu tänään rotunaiseksi ettäsn oedät

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Juttele mun kans tässä. Mitä kuuluu ihana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu