Lacetissani, jolla ajettu vasta 3500 km, kävi niin mukavasti, että kun autohallissa otin avaimen virtalukosta kouraani, kello ja radio senkun pelasivat vaan...piti sitten tietysti tunkea avain lukkoon ja sammuttaa uudelleen. En viitsisi huoltoa kiusata, jos on "normaalia"
Vastaukset 5
- kalos
oli normaalia tai ei.
Muuten sinulle käy kuin Fiattikuskille joilla auton viat muuttuvat ominaisuuksiksi.- osku
Kalosille kalossia, eli vaihtoon lähti, ja alle Stilo MW JTD. Kalossi oli melko koppimopo, ja vikaa riitti bensamittareita myöten. Ruostesuojaus myös oli olematon.
- niin joo
osku kirjoitti:
Kalosille kalossia, eli vaihtoon lähti, ja alle Stilo MW JTD. Kalossi oli melko koppimopo, ja vikaa riitti bensamittareita myöten. Ruostesuojaus myös oli olematon.
Menit ojasta allikkoon, Fiat tuskin kestää yhtään paremmin kuin Daewoo. Perustan tämän väitteeni Saksan katsastusviranomaisten julkaisemiin autojen vikataulukoihin, joissa Fiatit olivat järjestään kärkipäässä. Komean näköinen auto toki, Stilo.
- Fiatisti
Kun vaan olis niitä vikoja,ominaisuuksia Fiatissa kyllä löytyy!
- on romu
Fiatisti kirjoitti:
Kun vaan olis niitä vikoja,ominaisuuksia Fiatissa kyllä löytyy!
Fiatin vetoakselin öljytiivistys on 40 vuotta vanhaa tekniikkaa. Vaatii uudet stefat 40000 km:n välein.
Muutenkin auto kestää korkeintaan 100000 km
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1831799
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.115949Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo116857En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58755Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset209694- 135646
- 56631
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä21614Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus54586- 38568