oudon ankea ja vihainen tunnelma? Vetää mielen matalaksi. Pitääkö poistua vai keksiikö joku jotain aurinkoisempaa puheenaihetta? Negaa on aina helpompi löytää kuin posia. :(
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Nikki on kirosana. Kukaan ei halua jutella mitään.
Niin. Mitä aloittaja ikävöi?
Hyvä kysymys. Ehkä sitä, että asiat olisivat hyvin. Kaipaan rakkautta, läheisyyttä, koti- ja harrastusiltoja sopivassa suhteessa. Hyvää musiikkia, hyvää ruokaa, hyvää seuraa. Noilla pääsisi jo aika pitkälle ja osan voi toteuttaakin. :)
Mitäpä itse ikävöit?
Ikävöin esim aikaa, jolloin en tarvinnut montaa päivää yksin vain palautuakseni ei niin läheisten ihmisten kanssa vietetystä ajasta
Aijaa. En mielestäni ole ketään häirinnyt. Oliko tämä henkilökohtainen kuitti minulle vai käsitänkö nyt jotain väärin?
Puhun ihan oikeasta elämästä, en mistään palstailuun liittyvästä. Joten ei, ei liity sinuun
Millaisia keinoja sinulla on palautumiseen? Eikö oikea elämä ja palsta kuitenkin nivoudu toisiinsa, kun sieltä irkustahan tänne monesti eksytään kaipaamaan..
Hyvää musiikkia on vaikea löytää https://youtu.be/-x2q9tRuZLE?si=Eb4iY668sKQdzl4T
Heh, kiitos kappaleesta. Aikamoista siirappia. Toki olen aina ollut sitä mieltä, että parempi överit kuin vajarit. 😂