Saisin sinut nalkkiin. Silleen kivoin keinoin. Jos reenaan ja tällään itteni super kuumikseksi ja tulen näköpiiriisi ja et voisi vastustaa. tms. Voi kun jaksaiski alkaa tuollaseen. 😑
Miten hempskutissa
Anonyymi-ap
24606
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Ei hänen ainakaan tarvitse. On niin superkuuma jo muutenkin.
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18063725o
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Mikäs nykyisessä olomuodossa vikana?
Eiköhän tuota miestä joku fataali itseinho vaivaa kun kirjoittelee tätä hölynpölyä
Millä kirjaimella nimesi alkaa?
Munkin pitäis ensin laihduttaa lisää, hieman mahaa vyötäröllä ei voi olla superkuumis :) mutta sen jälkeen kun oon treenannu ja paremmassa tikissä, niin sitten
Oli sillä naisella alunperinkin vähän rasvaa navan kohdalla. Grrrrr! Pyöreät muodot, pyöreät muodot. Ei siinä vaatteita silitellä, naista silitellään.
sehän ois hyvä jos kelpais :)
Luottamus!
VY
Ei kannata kenenkään miehen takia laihduttaa. Treenaa ja laihduta itsesi takia. :)
Juuri näin.
Lapsellista kyllä uskoa näihin miehen ilmaviin trollauksiin…
Pyssylläkään ei miestä saa
https://youtu.be/cbMjWT35gHY
Meillä viriileillä miehillä kun on se "toukka" 🐛 niin meitä on helppo miellyttää. Helpompaa kuin mitä kaiken maailman kauneusihanteet antavat olettaa. Ikäni alkaa kolmosella eikä enää kakkosella niin se on hillinnyt toukkaani. Naisen vietellessä toukkaani olen silti yhä sulaa vahaa naisen edessä.
Voi jösses teidän toukat. :D
Avain toisen sydämeen on aitous, positiivisuus, rohkea lähestyminen. Tämä koskee tietenkin molempia, mutta jos edes toisessa olisi esim. rohkeutta enemmän niin voi auttaa asiaa. Tietenkin voi olla vaikka kuumis, mutta se on sellainen asia joka voidaan saavuttaa jo muutamassa kuukaudessa jos halutaan. Liikunnallisuus tekee hyvää vähän kaikkeen ja myös ulkomuodolle. Kauneus on katsojan silmissä, varsinkin rakastuneen.
VY
Hienosti muotoiltu! Näin se menee!
Jaa empä tierä kysyppä häneltä ihteltään eipä tuo auta täällä tuntemattomilta kysellä jos puuttuu rohkeus kysyä siltä ketä tarkoitat
Mä tykkään liikkua ja vähän kaikenmoista, ihan tanssista peleihin ja retkeilyyn. En oo ikinä liikkunut painon takia vaan koska se on kivaa ja siitä tulee hyvä olo. Painoo vaan on jonkun verran kertynyt jo kremppojen myötä, mutta tykkään myös hyvästä ruoasta ja alkoholistakin kohtuudella. En halua enkä aio kilpailla pinnallisten ihmisten kanssa, olkoot keskenään.
Tykkää jos tykkää ja tunteita on jos on, ei siihen mitkään nalkit auta. Aitous ja rehellisyys, olla sellanen kun on.
Sinä olet jo kuumista kuumin K!
I-nainen on kuumis.
Minusta se oliskin mahtavaa voisin katsella ihania lihaksiasi haaveilla voimistasi.
❤Kivoin konstein kuulostaa mukavalta, silloin on vaikea vastustaa.
https://youtu.be/Jl5itm7Vcis