Minun on sanottava, että uuden jäähallin rakentaminen Lappeenrannan torille olisi todellakin loistava idea. Siinä on useita hyviä puolia. Ensinnäkin, se tukisi paikallista rakennusalaa, joka tarvitsee kipeästi piristystä. Toinen ja vielä merkittävämpi seikka on se, että viikottaiset pelit houkuttelisivat tuhansia ihmisiä keskustaan, mikä tukisi paikallisia yrityksiä, kuten ravintoloita ja kauppoja. Lappeenrannan keskustasta voisi tulla jälleen elinvoimainen paikka.
Ja viimeisenä muttei vähäisimpänä, tämä hanke valmistelee meitä tulevaan talouskasvuun ja menestykseen. Se on investointi tulevaisuuteen, ja se voi auttaa houkuttelemaan lisää faneja ja pelaajia.
Kokonaisuudessaan olen vahvasti sitä mieltä, että uuden jäähallin rakentaminen torille on hieno idea, joka voisi tuoda monia etuja Lappeenrannan yhteisölle ja SaiPalle. Mitä mieltä te olette?
Uuden Jäähallin Rakentaminen Lappeenrannan torille.
Anonyymi-ap
1
283
Vastaukset
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18065554T
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3472969Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3011463En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841292- 1081291
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991275Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591225- 481135
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi781037Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24931- 33837